Demoniczna lalka wodzi oczami za kamerą. Po tym wideo można nie zasnąć

Wojciech Kozicki
20.03.2018  13:50
Straszna lalka jak z horroru
Straszna lalka jak z horroru Fot: Youtube.com/RM Videos

Siedzi na cmentarzu z butelką krwi.

Jeśli u kogoś groby budzą przerażenie, z pewnością nie powinien odwiedzać pewnego cmentarza w Meksyku. Może tam spotkać lalkę jak z horroru. Siedzi na jednym z pomników i wydaje się żywa.

Lalka jest straszna niczym porcelanowa kukła z filmu „The boy” i postać z horroru „Laleczka Chucky”. Uśmiecha się i ma zęby jak wampir. Stoi przy niej butelka z czerwonym płynem, który przypomina krew. To jednak nie wszystko. Można odnieść wrażenie, że jej oczy się ruszają.

W sieci pojawiły się filmy z demoniczną lalką. Jej spojrzenie mrozi krew w żyłach. Wodzi źrenicami za kamerą. Jak podaje dailymail.co.uk, może to być przerażająca iluzja optyczna.

lalka-na-cmentarzu

Lalka z horroru

Internauci próbują wyjaśnić w jaki sposób postać jest w stanie poruszać oczami. Budzi ich strach. Nie brakuje jednak osób, które uważają lalkę za uroczą.

To jest nawet słodkie – napisała Hanule. (youtube.com/RM Videos)

Oczy są osadzone bardzo głęboko w głowie. To dlatego wydaje się, że widzimy ruch źrenic – uważa Elvis Everhart. (youtube.com/RM Videos)

Chciałbym taką zabawkę. Nie ma się czego bać. To elektronika, w oczach ma sensory ruchu - twierdzi eddie Towers. (youtube.com/RM Videos)

To nie jedyna lalka na świecie, która podejrzewana jest o demoniczne właściwości. W 2017 roku głośno było o zabawce z Cusco w Peru, która mrugała, kręciła głową i odpowiadała na pytania. Robiła to jednak bez włożonych baterii. Pojawiły się sugestie, że jest opętana.

Lalka jak z horroru siedzi na cmentarzu:

Zagłosuj

Czy boisz się strasznej lalki z cmentarza?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze