Legendarny Kapitan Tsubasa powróci w 2018 roku. Jest pierwszy zwiastun

Karol Decka
15.12.2017  12:39
Legendarny Kapitan Tsubasa powróci w 2018 roku. Jest pierwszy zwiastun
Legendarny Kapitan Tsubasa powróci w 2018 roku. Jest pierwszy zwiastun Fot: YouTube.com/ball-ha- tomodachi

Młode pokolenie będzie miało okazję poznać kultową serię.

Na specjalnej konferencji prasowej w Japonii zapowiedziano wielki powrót serii „Captain Tsubasa”, która w Polsce znana była pod tytułem „Kapitan Jastrząb”. Niegdyś emitowany na kanale Polonia 1, teraz może trafić do popularnych stacji dla młodych odbiorców.

Obecnie brakuje szczegółowych informacji na temat samej fabuły. Wiadomo, że anime skupiać się będzie na początkach kariery legendarnego Tsubasy i jego przyjaciołach. Oryginalny serial powstał w 1983 roku, a jego nowa wersja zapowiedziana jest na 2018 rok. Jak podaje serwis ppe.pl, za scenariusz odpowiada Atsuhiro Tomioka, twórca takich hitów jak „Pokemon XY” oraz „Inazuma Eleven”.

Wielkie powroty

To nie pierwsze odświeżone anime po latach. Jesienią swoją premierę miał film „Pokemon: I Choose You”, który na nowo opowiadał znaną wszystkim historię Asha i jego partnera Pikachu. W tej części do fabuły dodano stworki z nowszych gier. Na początku grudnia 2017 roku zapowiedziano kolejny film, bazujący na wydarzeniach z „I Choose You”.

W serialu z Tsubasą mają pojawić się takie sławy jak Messi, Neuer i Ronaldo. Informacje te nie zostały jednak potwierdzone.

Zobacz oficjalny zwiastun serialu:

Zagłosuj

Pamiętasz oryginalny serial z Tsubasą?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze