Lider Bayer Full ostro atakuje Sławomira. "Jest tylko..."

Wojciech Kozicki
25.06.2018  11:47
słamowir świerzyński disco polo bayer full
słamowir świerzyński disco polo bayer full Fot: Facebook.com/Bayer Full, Youtube.com/SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo

Powiedział szczerze co myśli o piosence "Miłość w Zakopanem".

Lider Bayer Full Sławomir Świerzyński to wielka gwiazda disco polo w Polsce. Wylansował takie hity jak m.in. „Majteczki w kropeczki” i „Wszyscy Polacy”. Robi też karierę w Chinach. Czy legenda boi się Sławomira? Świerzyński postanowił to skomentować w rozmowie z polskatimes.pl.

ZOBACZ TEŻ: Świerzyński z Bayer Full był molestowany przez geja

Sławomir Zapała gra rock polo, ale i tak umieszcza się go w jednej szufladzie z takimi artystami jak np. Zenek Martyniuk z Akcent. Świerzyński uważa, że młodszy kolega po fachu nie jest dla niego zagrożeniem. Twierdzi, że może zabrać publiczność jedynie młodszym zespołom, ale legendy disco polo są nie do ruszenia.

Jak ten chłopak pogra jeszcze 10 lat i uda mu się napisać kolejny przebój, bo na razie o tym nie słyszę, to wtedy tak. Ale niech się stara. Gdy będzie 35 lat na scenie, tak jak ja – to życzę mu szczęścia – powiedział Świerzyński. (polskatimes.pl)

Wywiad przeprowadziła Anita Czupryn. Określiła lidera Bayer Full jako cesarza disco polo, Marcina Millera z Boys jako imperatora, a Zenka Martyniuka jako króla. Dla Świerzyńskiego Sławomir jest jedynie giermkiem. Nie uważa piosenki „Miłość w Zakopanem” za wielki hit. Podejrzewa skąd ma tak dużo odsłon w youtube.com.

Płaci się pieniądze i się ma oglądalność. Wielkie mi halo. Tylko po co się oszukiwać? W ubiegły piątek wieczorem zamieściliśmy na You Tube naszą nową piosenkę, dziś ma ponad 21 tysięcy odsłon i to jest dla mnie wyznacznik, że jest dobrze, że dobrze idzie. Za rok będzie miała pół miliona - milion, a jeśli tak się stanie, to będzie znaczyło, że mam przebój. Jeżeli ktoś twierdzi, że jego piosenkę obejrzało 80 milionów, a taka gwiazda jak Smokie ma 500 tysięcy, to ja temu komuś mówię: puknij się w czoło – powiedział wokalista Bayer Full. (polskatimes.pl)

Skąd jego zdaniem Sławomir czerpie inspiracje? Świerzyński uważa, że to on jest najwyraźniej wzorem dla Zapały.

ZOBACZ TEŻ: Sławomir zarabia miliony

Zagłosuj

Bayer Full czy Sławomir?

Liczba głosów:

Bayer Full - "Majteczki w kropeczki" (wersja chińska)

Sławomir - "Miłość w Zakopanem" na żywo:

Przeczytaj więcej
Komentarze