Lidl Przyszłości w Polsce. Biedronka zostanie pokonana?

Wojciech Kozicki
15.08.2018  11:14
Lidl Biedronka sklepy
Lidl Biedronka sklepy Fot: East News/Gerard/Reporter

Szykują się walki o produkty w sklepach?

Lidl – nadchodzą zmiany. Biedronka, Tesco, Auchan i ich oferta bez szans? Niskie ceny mogą nie wystarczyć, by wygrać walkę o klientów. Na polskim rynku w 2019 roku pojawi się nowy dyskont - „Lidl of the future”, czyli „Lidl Przyszłości”. Pierwszy taki sklep ma zostać otwarty w Szczecinie.

ZOBACZ TEŻ: Sklepy Biedronka niebezpieczne? Grozi im zamknięcie

Lidl – nowy sklep

Nowy sklep Lidla to placówki premium. Jak podaje money.pl, należy spodziewać się takich „luksusów” jak m.in. szerokie alejki zakupowe, toalety dla klientów, miejsca do przewijania niemowląt, wiele okien i szyb (naturalne światło), regały wykonane z najlepszych materiałów (ciemne drewno), wygodniejsze parkingi. Mają być zastosowane także ekologiczne rozwiązania, jak np. odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych. Dyskont zapewni także produkty wysokiej jakości. 

W szczególnych lokalizacjach wygląd sklepu dostosowujemy do sąsiadujących obiektów, co skutkuje różnicami np. gdy sklep funkcjonuje w galerii handlowej. Taką adaptację wyglądu sklepu będziemy mieć w najnowszym obiekcie w Szczecinie – powiedziała Aleksandra Robaszkiewicz z Lidl Polska w rozmowie z money.pl.

ZOBACZ TEŻ: Walka o karpia w Lidlu [WIDEO]

Lidl – alkohol

Jeśli ktoś kupuje wino i piwo w Lidlu, być może ucieszy go nowa oferta. Winnica Lidla zapewni alkohol wysokiej jakości. Jak podaje portal wiadomoscihandlowe.pl, pracownicy Lidla będą potrafili doradzić klientom, jakie wino wybrać.

Lidl wyraźnie stawia na zmiany. Wkrótce zamierza wycofać ze sprzedaży papierosy i inne wyroby tytoniowe.

ZOBACZ TEŻ: Lidl legalnie sprzedaje marihuanę. Odlotowa promocja, narkotyki w ofercie

Zagłosuj

Robisz zakupy w Lidlu?

Liczba głosów:

Walka o robota kuchennego w Lidlu:

Najlepsze sklepowe walki:

Walka o Crocsy w Lidlu:

Przeczytaj więcej
Komentarze