Marihuana w Lidlu. Odlotowa oferta, legalny towar

Wojciech Kozicki
27.04.2018  09:34
Promocje i oferta w Lidlu - marihuana z THC
Promocje i oferta w Lidlu - marihuana z THC Fot: East News/Artur Szczepanski/REPORTER, Pixabay.com

Wiadomo, ile trzeba zapłacić za trawkę w supermarkecie.

Odlotowa oferta w Lidlu, od kwietnia marihuana legalnie dostępna jest w sieci supermarketów. Jak podają niemiecki businessinsider.com.pl i welt.de, Lidl w Szwajcarii (zachodniej i niemieckojęzycznej) rozszerzył asortyment i wprowadził do supermarketów „trawkę”. Prowadzi sprzedaż detaliczną  produktów firmy „The Botanicals”.

Naturalna marihuana i produkcja

Mowa o 2 produktach z konopi indyjskich. Producent określa je jako substytut tytoniu w tradycyjnych papierosach. Są produkowane w zautomatyzowanych szklarniach wyłącznie w Szwajcarii. 

Firma i sieć sklepów zapewniają, że produkcja obywa się bez substancji chemicznych i zmodyfikowanych genetycznie. Noizz.pl podaje, że odbywa się zgodnie z wytycznymi Europejskiej Agencji Leków (EMA) i wspiera zrównoważone i ekologiczne rolnictwo.

ZOBACZ TEŻ: Ksiądz piekł ciasteczka z marihuaną

Cena marihuany

Jeśli ktoś będzie chciał kupić marihuanę w Lidlu musi zapłacić 15 euro za 1,5 grama (konopie uprawiane w pomieszczeniach zamkniętych). W przypadku trawki ze szklarni będzie to 16,5 euro.

ZOBACZ TEŻ: Bitwa o wino w Lidlu

Działanie marihuany

Jeśli ktoś sądzi, że zapewni sobie odlot tanio i legalnie w Lidlu, może się rozczarować. Trawka z Lidla ma w składzie minimalną ilość THC. Nie ma co liczyć na efekty psychoaktywne, chociaż „towar” zawiera aktywny kanabidiol.

ZOBACZ TEŻ: Wpływ marihuany na zdrowie

Zagłosuj

Czy palisz marihuanę?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze