Lidlaki wracają do Lidla! Maskotki pojawią się w zupełnie nowej odsłonie

Magdalena Kulej
18.07.2018  13:29
Lidlaki wracają do Lidla! Maskotki pojawią się w zupełnie nowej odsłonie
Lidlaki wracają do Lidla! Maskotki pojawią się w zupełnie nowej odsłonie Fot: Zbyszek Kaczmarek/East News

Zmieniają się wizerunek pluszowych owoców i ich ceny.

W poniedziałek, 23 lipca, w ofercie Lidla znów pojawią się popularne Lidlaki z Ryneczku. Tym razem sieć zaprezentuje swoim klientom aż 5 nowych maskotek w wyraźnie egzotycznym stylu.

Celem wprowadzenia pluszowych warzyw do oferty niemieckiej sieci jest promowanie zdrowego odżywania wśród dzieci. A im akcja zdecydowanie przypadła do gustu, bo lipcowa kolekcja Lidlaków jest już trzecią, a prosili o nią sami klienci.

Jak donosi portal WiadomościHandlowe.pl, w lipcowej kolekcji Lidlaków znajdą się owoce i warzywa o imionach: Chrupka Kukurydza, Kwaśna Limonka, Dorodny Ogórek, Egzotyczne Mango i Wyrazisty Granat.

ZOBACZ TEŻ: Lidl będzie budować mieszkania 

Jak zdobyć maskotki z Lidla – Lidlaki? Ile kosztują?

Lidlaki to odpowiedź na szalenie popularne Świeżaki z Biedronki. By je zdobyć, trzeba zebrać odpowiednią ilość naklejek, które później można wymienić na wybraną maskotkę. To wielokrotnie prowadziło jednak do widowiskowych pojedynków o maskotki pomiędzy rodzicami lub do mniej lub bardziej spektakularnych kradzieży naklejek ze sklepowych kas.

W Lidlu do dantejskich scen raczej nie dojdzie, bo pluszowe warzywa i owoce można zwyczajnie kupić. Lidlaki znajdą się przy kasach, a każdą z maskotek klienci będą mogli nabyć za 11,99 zł – to aż o 2 zł drożej niż w poprzedniej edycji.

ZOBACZ TEŻ: Warszawę zaatakował Świeżak-Gigant. To Pieczarka Piotrek

ZOBACZ, JAK WYGLĄDAJĄ LIDLAKI Z KOLEKCJI LIPIEC 2018:

Zagłosuj

Świeżaki czy Lidlaki?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze