Lody ketchupowe już istnieją. A wszystko przez Eda Sheerana

Magdalena Kulej
21.05.2018  14:27
Lody ketchup
Lody ketchup Fot: .facebook.com/gelatienniscrone/EdSheeranMusic

Fani Eda i deserów są podzieleni. 

Każdy wie, że ketchup należy do frytek, amerykańskiej pizzy czy nuggetsów. To dość powszechnie znany i akceptowany fakt. A jednak jest na świecie miejsce, gdzie o smaku ketchupu podaje się… lody. Tak, to prawda. I możemy za to winić Eda Sheerana.

Irlandzka lodziarnia Gelati Enniscrone & Ballina włączyła do swojej oferty lody o smaku ketchupu Heinz. Jak podaje businessinsider.com, właściciele lokalu zainspirowali się brytyjskim piosenkarzem, który niejednokrotnie podkreślał, że jest wielkim miłośnikiem tego sosu.

Mówi się nawet, że Sheeran ma na jego punkcie taką obsesję, że nosi przy sobie buteleczki ketchupu „na czarną godzinę”. Nie zapominajmy, że artysta ma też na swoim ramieniu dowód na swoją pomidorową miłość. 

Zobacz także: Lody proteinowe dla aktywnych?

ZOBACZ TAKŻE: Pies z ludzką twarzą. Twierdzą, że wygląda jak Ed Sheeran

Mając na uwadze obsesję Eda, właściciele lodziarni założyli, że artysta i jego fani chętnie skuszą się na gałkę lodów Heinz polaną… ketchupem.

Tymczasem zarówno fani Eda jak i lodowych deserów są podzieleni. Choć ci lubiący nowości są skłonni zakosztować pomidorowej przyjemności, są też tacy, którzy dostrzegają w deserze nic innego jak tylko profanację. 

Zagłosuj

Spróbowałbyś lodów o smaku ketchupu?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze