Polskie linie lotnicze oferują pracę marzeń. OdLOTowy dodatek oprócz pensji

Magdalena Barszczak
12.03.2018  16:07
LOT oferuje prace marzeń. Darmowe rejsy dla pracowników
LOT oferuje prace marzeń. Darmowe rejsy dla pracowników Fot: East News

Pracowników czekają niespodzianki.

Prawdziwa gratka dla pasjonatów lotnictwa. Już tego lata PLL LOT stworzą kilkadziesiąt miejsc pracy na Lotnisku Chopina. Oprócz wynagrodzenia pracownicy dostaną bonusy w postaci darmowych lotów - informuje gospodarka.dziennik.pl.

Polskie linie lotnicze będą potrzebować pomocy w szczycie wakacyjnym. Do obowiązków kandydatów będzie należała więc asysta przy obsłudze pasażerów w terminalu, udzielanie informacji o połączeniach LOT-u oraz opieka nad pasażerami tranzytowymi.

W najbliższe wakacje młodzi pasjonaci lotnictwa będą mogli z bliska przekonać się, jak wyglądają kulisy funkcjonowania branży lotniczej. Chętni do pracy przy wsparciu operacji LOT-u na Lotnisku Chopina przez co najmniej trzy wakacyjne miesiące będą mieli okazję spróbować sił w dynamicznym i międzynarodowym środowisku. Ta oferta to także realna szansa na rozpoczęcie kariery w branży lotniczej - można przeczytać w komunikacie. (gospodarka.dziennik.pl)

LOT praca
LOT praca Fot: Youtube.com/LOT Polish Airlines

OdLOTowa praca na wakacje

Czego oczekuje pracodawca? Co ważne, nie jest wymagane doświadczenie do pracy w lotnictwie. Kandydaci powinni znać angielski co najmniej na poziomie B2 i łatwo nawiązywać kontakty.

Atutem będzie zainteresowanie branżą. LOT przekonuje, że praca w porcie lotniczym pozwoli poznać magię latania „od kuchni". Jak donosi serwis wakacyjnipiraci.pl, LOT nie ujawnia wysokości pensji, ale zaznacza, że jest porównywalna do stażów w dużych firmach.

Poza tym pracownicy na zakończenie współpracy otrzymają bilet typu standby na dowolną z 90 tras w siatce połączeń LOT-u do wykorzystania od października do listopada 2018 lub od stycznia do marca 2019

Od 2016 r. narodowy przewoźnik obiecał uruchomienie 57 nowych połączeń. Wśród nich będą bezpośrednie rejsy z Warszawy do Singapuru, Los Angeles, Seulu i Tokio, z Krakowa do Chicago, z Rzeszowa do Newark oraz z Budapesztu do Nowego Jorku i Chicago. 

Poczuj magię latania z LOT-em:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Zatrudniłbyś się w PLL LOT?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze