Znany łowca UFO zmarł w Polsce. Na jaw wychodzą szokujące fakty

Wojciech Kozicki
13.08.2018  15:28
max spiers śmierć ufo teorie spiskowe Polska
max spiers śmierć ufo teorie spiskowe Polska Fot: Facebook.com/Max Spiers - Acts of Max, Wikimedia.org

Dziwne okoliczności śmierci. Rusza nowe śledztwo.

Max Spiers, brytyjski łowca UFO i propagator teorii spiskowych, umarł nagle w dziwnych okolicznościach w Polsce w Warszawie w 2016 roku. Zwymiotował 2 lity czarnej substancji, ale stwierdzono, że zmarł z przyczyn naturalnych. Policję powiadomiono o tym po 4 dniach. Na jaw wychodzą kolejne szokujące fakty.

Czy Spiers został zabity? 

Jak podaje metro.co.uk, Spiers w trakcie swoich dochodzeń narobił sobie sporo wrogów. Wpadł też na trop afery, w którą rzekomo byli zamieszani politycy, oraz znane osoby ze świata biznesu i rozrywki. Okazało się, że przed śmiercią wysłał matce (Vanessa Bates) smsa.

ZOBACZ TEŻ: Dowód w sprawie UFO. Tajny film w internecie

Twój chłopiec ma kłopoty. Jeśli coś mi się stanie, przeprowadź śledztwo – Spiers napisał matce wiadomość. (metro.co.uk)

Wyczyszczony laptop, problem z kartą SIM

Okazało się, że laptop Spiersa został wyczyszczony. Ustalono, że w momencie jego śmierci znajdowały się na nim jakieś dane. Nie da się również odczytać informacji z karty SIM. Polska strona nie udzieliła rodzinie zmarłego żadnych informacji na ten temat. Gdy ciało trafiło do wielkiej Brytanii, nie dało się już ustalić przyczyny zgonu podczas sekcji.

ZOBACZ TEŻ: Niezidentyfikowane sygnały z odległej gwiazdy

Był zdrowy i w świetnej formie kiedy się z nim żegnałam. Potwierdzają to wyniki badań medycznych. Sądzę, że odkrył niewygodne dla kogoś fakty. Ten ktoś chciał jego śmierci – powiedziała matka zmarłego.  (metro.co.uk)

Czy rzeczywiście był w pełni zdrowy? Śledczy z biura koronera Caroline O'Donnell stwierdzili, że przed wizytą w Warszawie spędzał urlop na Cyprze. Wrócił stamtąd z wysoką gorączką. Jego narzeczona Sarah Adams zdradziła, że przed śmiercią miał kontakt z osobami, które zajmowały się okultyzmem i czarną magią. Był zaniepokojony i chciał jak najszybciej opuścić Polskę.

ZOBACZ TEŻ: Czy ludzie pochodzą z kosmosu?

Max Spiers - śmierć i nowe śledztwo

Sprawa nie została zamieciona pod dywan, ruszyło nowe dochodzenie. Śledczy ponownie zbadają jego laptopa i telefon. Prawdopodobnie kłopoty czekają polskich policjantów, którym zarzuca się zaniedbania w śledztwie. W ich raportach znajduje się mnóstwo rozbieżności. 

Tłumaczenie z języka polskiego

Przeanalizowanie materiału dowodowego przez brytyjskie służby może trochę potrać. Wszystko musi zostać przetłumaczone z języka polskiego na angielski. Brytyjski sąd wyda decyzję o dalszym postępowaniu w styczniu 2019 roku.

ZOBACZ TEŻ: Podróżnik w czasie. Przybył z przyszłości, zapowiada inwazję kosmitów

UFO, super żołnierz i teorie spiskowe

Jak podaje ufoinsight.com, życie Spiersa było pełne tajemnic. Twierdził, że w dzieciństwie został porwany. Trenowano go na super żołnierza w innych wymiarach i na innych planetach, m.in. na Marsie. Twierdził, że jego mózg został w pewien sposób zaprogramowany. Gdyby "Ktoś" wydał rozkaz, musiałby go wykonać nawet wbrew swojej woli. „Zapalnikiem” miało być jedno słowo, jak w filmie "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów”.

ZOBACZ TEŻ: UFO na zdjęciu Google Earth

Zagłosuj

Czy wierzysz w istnienie kosmitów?

Liczba głosów:

Max Spiers w Polsce, Warszawa, konferencja, teorie spiskowe:

Max Spiers - wywiad po polsku:

Max Spiers - ostatni wywiad:

Przeczytaj więcej
Komentarze