Wydał fortunę, by zamienić się w elfa. Planuje kolejne szokujące operacje

Wojciech Kozicki
16.05.2018  13:45
Luis Padron zywy elf operacje plastyczne dziwne
Luis Padron zywy elf operacje plastyczne dziwne Fot: Instagram.com/luispadron.elf

Przeszedł kilkadziesiąt zabiegów, by spełnić swoje marzenie.

Nie tylko Rodrigo Alves, znany także jako Żywy Ken, lubi zaszaleć z operacjami plastycznymi. Media mówią coraz częściej o 26-latku z Buenos Aires. Luis Padron zamienił się w ludzkiego elfa.

Mężczyzna jest miłośnikiem fantasy. Wydał już ponad 60 tys. dolarów i przeszedł 40 operacji plastycznych, by być jak elf. Chciał stać się „wdzięczny, delikatny i eteryczny”. Elf jest jego ideałem piękna. Botoks i wypełniacze nie wystarczyły, więc poszedł na całość.

Jak podaje thesun.co.uk, Luis od dzieciństwa czuł się elfem. Początkowo lekarze nie chcieli podjąć się jego wymarzonych zabiegów. W końcu udało mu się jednak znaleźć chirurgów gotowych spełnić jego zachcianki.

ZOBACZ TEŻ: Kobieta Kot o operacjach plastycznych

Operacje plastyczne

Rozjaśnił sobie skórę i włosy, zoperował nos i odessał tłuszcz z podbródka. Elf musi być gładki, więc laserowo usunął sobie włosy z ciała, zmienił kolor oczu. Przeszedł także operację wydłużenia uszu. To jednak nie koniec.

Najwyraźniej jabłko Adama nie przystoi elfowi, bo Padron chce je zredukować. Zmieni także kolor oczu na stałe za pomocą implantów wewnątrzgałkowych. Wstawi sobie dodatkowe zęby i przejdzie kolejne zabiegi modyfikacji twarzy.

ZOBACZ TEŻ: Popek bez tatuaży i blizn

Zagłosuj

Czy podoba ci się mężczyzna elf?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze