Gwiazdor filmu „Kevin sam w domu” powrócił. Zaskoczył nowym wyglądem

Wojciech Kozicki
05.03.2018  14:33
Kevin sam w domu i Macaulay Culkin
Kevin sam w domu i Macaulay Culkin Fot: East News/Collection Christophel/Twentieth Century Fox Film Corpo

Wskazał pewien błąd w scenariuszu.

Macaulay Culkin znany jest głównie z roli Kevina. W końcu pokonał uzależnienie od narkotyków i wyszedł na prostą. Pojawił się w programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” po dłuższej nieobecności w mediach. Założył także konta na Instagramie i Twitterze. 

Jak podaje news.com.au, opowiedział Jimmy’emu Fallonowi o swojej wielokrotnej „śmierci”. Media wielokrotnie oznajmiały, że umarł. Aktor uważa to już za zabawne.

Na zdjęciu ja i Jimmy Fallon. Ciekawe, dlaczego ma tak wiele kont w mediach społecznościowych – zastanawia się Culkin na swoim Twitterze.

Słynna scena z filmu

Fani uważają, że aktor wygląda świetnie i gratulują mu odbicia się od dna. Niektórzy twierdzą nawet, że odmłodniał o 20 lat.

Super, że żyjesz i wróciłeś. Tęskniliśmy za tobą – napisał Sherry Wolff. (twitter.com/Macaulay Culkin)

Zrobił się bardzo przystojny - skomentował Vincent Vega. (facebook.com/Macaulay Culkin)

Culkin wypowiedział się na temat filmu w reżyserii Chrisa Columbusa, który polskie stacje telewizyjne emitują w każde święta. Dziwi się, dlaczego główny bohater walczył z bandytami. Mógł przecież po prostu zadzwonić na policję.

Internautka Christy Adams odpowiedziała mu na jego Twitterze. Przypomniała, że w filmie linia telefoniczna przestała działać. Zaznaczyła jednak, że to nadal jeden z jej ulubionych filmów.

kevin sam w domu

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Przeczytaj więcej
Komentarze