Macierewicz znów stawia na młodych. 23-letni student drugim Misiewiczem?

Magdalena Barszczak
15.02.2018  10:04
Macierewicz ma nowego współpracownika. Kim jest Kamil Gniatkowski?
Macierewicz ma nowego współpracownika. Kim jest Kamil Gniatkowski? Fot: East News

Będzie pełnił obowiązki szefa biura poselskiego.

Antoni Macierewicz ma nowego współpracownika. Został nim 23-letni Kamil Gniatkowski. To nie pierwszy raz, gdy szef podkomisji smoleńskiej postawił na młodość. W czasie, gdy pełnił obowiązki ministra obrony narodowej, media donosiły o Edmundzie Jannigerze oraz przede wszystkim o Bartłomieju Misiewiczu.

Jak podaje gazeta.pl, 23-latek będzie pełnił obowiązki szefa biura poselskiegoPiotrkowie Trybunalskim. Macierewicz jest prezesem okręgu piotrkowskiego (nr 10) Prawa i Sprawiedliwości i właśnie stąd walczy o mandaty poselskie

Z panem Antonim Macierewiczem współpracuję już ponad rok. Najpierw jako asystent społeczny, a teraz jako pracownik biura poselskiego - mówił Gniatkowski. (gazeta.pl)

Kamil Gniatkowski nowym współpracownikiem Antoniego Macierewicza
Kamil Gniatkowski nowym współpracownikiem Antoniego Macierewicza Fot: Sejm.gov.pl

Kim jest Kamil Gniatkowski?

23-latek studiuje administrację na Akademii im. Jana DługoszaCzęstochowie. Urodził się w 1995 roku. Przez ostatnie trzy lata jego jedynym źródłem dochodu były umowy zlecenia - wynika z oświadczenia o współpracownikach złożonego przez Macierewicza w Kancelarii Sejmu

To nie pierwsza przygoda z polityką dla 23-latka. Gniatkowski działa w Forum Młodych PiS. Wcześniej wspierał społecznie innego posła tej partii - Roberta Telusa.

To już kolejny młody współpracownik Macierewicza po Edmundzie Jannigerze i Bartłomieju Misiewiczu. 23-latek nie chce jednak być porównywany z tym ostatnim. 

Nie rozumiem dlaczego mam być porównywany z panem Bartłomiejem Misiewiczem. Różnimy się od siebie na wielu płaszczyznach, łączy nas jednak praca dla ojczyzny - podkreślił. (gazeta.pl)

W niedzielę w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbył się Koncert Noworoczny, w którym uczestniczył Antoni Macierewicz. Na jednym ze zdjęć były szef MON pozuje właśnie z Gniatkowskim.

Macierewicz ma nowego współpracownika. Kim jest Kamil Gniatkowski?
Macierewicz ma nowego współpracownika. Kim jest Kamil Gniatkowski? Fot: Facebook.com/ForumMlodychPiSOkreg10

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Co sądzisz o nowym współpracowniku Macierewicza?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze