Praca szuka człowieka. Magda Gessler ogłosiła rekrutację

Magdalena Kulej
21.02.2018  11:05
Magda Gessler rekrutuje
Magda Gessler rekrutuje Fot: facebook.com / magdagessler.official

Zainteresowani ofertą powinni być utalentowanymi i "kolorowymi" pasjonatami. 

Praca w imperium Magdy Gessler to marzenie niejednego pasjonata sztuki kulinarnej. Okazuje się, że jest teraz osiągalne. Słynna restauratorka ogłosiła wielką rekrutację.

Propozycja współpracy z prowadzącą „Kuchenne rewolucje” jest związana z przyszłą ekspansją jej lokali w Polsce i za granicą. Potrzeba więc będzie wielu nowych par rąk do pracy. Swoją ofertę Gessler opublikowała na Facebooku.

O dopisanie do swojego CV pracy u boku jednego z największych autorytetów w polskiej gastronomii mogą więc zawalczyć nie tylko kucharze, ale i menadżerowie. Ważne, by byli kolorowymi ludźmi z misją tworzenia.

Szansę na współpracę z Magdą Gessler mają zarówno mieszkańcy Polski, jak i chętni do kulinarnego podboju innych zakątków świata. Jak podaje fakt.pl, Magda Gessler ma wkrótce otworzyć swoją restaurację w kanadyjskim Toronto. Miasto nie zostało wybrane przypadkowo. W Kanadzie mieszka na stałe jej partner Waldemar Kozerawski.

Restauratorka zachęca zainteresowanych o aplikowanie na podany w poście adres mailowy. Zastrzega, że odpowie tylko na wybrane zgłoszenia i dodaje, że ich selekcji dokona osobiście.

Zagłosuj

Jadłeś kiedyś w restauracji Magdy Gessler?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze