Małgorzata Godlewska w łóżku. Opublikowała „naturalne” zdjęcie

Wojciech Kozicki
03.04.2018  11:28
Siostry Godlewskie bez makijażu
Siostry Godlewskie bez makijażu Fot: Facebook.com/Małgorzata Godlewska

Takich komentarzy pewnie się nie spodziewała.

Chociaż siostry Godlewskie zaśpiewały "Pada śnieg" kilka miesięcy temu, ich popularność nie słabnie. Nagie pogodynki są w Polsce prawdziwymi gwiazdami. Niektórzy twierdzą, że ich wygląd jest dziełem chirurgów. Wielkie biusty i usta mogą budzić takie podejrzenia. Jedna z sióstr opublikowała zdjęcie, którym chce udowodnić, że jest naturalnie piękna.

Jak podaje serwis gwiazdy.wp.pl, Małgorzata Godlewska pokazała zdjęcie z łóżka z dopiskiem „natural girl – no makeup” (naturalna dziewczyna – bez makijażu). Pojawiło się na jej Instagramie i wywołało burzę.

Małgorzata Godlewska bez makijażu

Małgorzata napisała również, że została oblana wiadrem wody z okazji Lanego Poniedziałku. Komentarze niektórych internautów mogą być dla niej jak zimny prysznic. Chociaż wiele osób chwali ją za zdjęcie, nie wszyscy uwierzyli w jej naturalność.

W takim makijażu wygląda pani o niebo lepiej, tak trzymać – napisała Anna. (instagram.com/godlewska_gosia)

Nie poznałam. Bez tych plastikowych rzęs, dziwnych cieni i brwi namalowanych flamastrem wyglądasz bardzo ładnie. Może idź na kurs makijażu, bo to co sobie nim robisz, to masakra – sugeruje Monika. (instagram.com/godlewska_gosia)

Mam nadzieję, że zalał ci ten śmigus dyngus struny głosowe i już nigdy nie zaśpiewasz. Zrób coś dla muzyki. Zamilknij – apeluje Agnieszka. (facebook.com/Małgorzata Godlewska)

Nawet wiadro wody nie dało rady zmyć tego tynku – napisał Damian. (facebook.com/Małgorzata Godlewska)

Jesteś obrzydliwa – skomentowała Kamila. (facebook.com/Małgorzata Godlewska)

Fani sióstr Godlewskich mogli już podziwiać w naturalnej wersji Esmeraldę. W marcu 2018 roku opublikowała w sieci swoje zdjęcie bez makijażu. Chociaż pod fotką pojawiły się komplementy, również musiała zmierzyć się z komentarzami osób, którym jej uroda nie przypadła do gustu.

ZOBACZ TEŻ: Ewa Farna śpiewa Adele jak siostry Godlewskie

Esmeralda Godlewska zaprasza na koncert: 

Zagłosuj

Czy podoba ci się Małgorzata Godlewska bez makijażu?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze