Marcelina Zawadzka pozdrawia z raju. W skąpym bikini fotografuje się na plaży

Magdalena Kulej
08.03.2018  16:49
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka Fot: instagram.com / @marcelina_zawadzka

Jest tak pięknie, że "zdjęcia robi też oczami".

Była Miss Polonia postanowiła zrobić sobie przerwę w rozwijaniu swojej telewizyjnej kariery w "Pytaniu na śniadanie" w TVP2. Rzuciła wszystko i pojechała na wakacje. 29-letnia Marcelina Zawadzka nie rozstaje się jednak z telefonem.

Niemal każdego dnia w sieci pojawiają się pozdrowienia z raju i dowody na to, jak dobrze leży na niej skąpy kostium kąpielowy. Internauci z wypiekami na twarzy przeglądają jej fotograficzną relacje z podróży.

Jak przyznała sama Marcelina, zdjęcia robi też oczami. W końcu znalazła się na prawdziwie rajskich plażach wyspy Phi Phi w Tajlandii.

Tak piękne miejsce, że ciężko jest się nie zachwycać – relacjonuje na Instagramie. (instagram.com / @marcelina_zawadzka)

Zawadzka wypoczywa w towarzystwie przyjaciółki i koleżanki z modowych salonów, Izabeli Hryniewickiej. To z nią spełnia marzenie o spędzaniu nocy w bungalowym domku, daleko od ludzi, praktycznie na drzewie.

Potrzeba było mi do tego trochę szczęścia, przyjaciela i taniego biletu do Tajlandii  - podzieliła się z fanami. (instagram.com / @marcelina_zawadzka)

Co do okazyjności wakacyjnej oferty, z której skorzystała prezenterka, można mieć wątpliwości. Mimo to warto rzucić okiem na zapierające dech w piersiach widoki i wdzięki Marceliny.

Zobacz, jak Marcelina Zawadzka w bikini wypoczywa w Tajlandii:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Przeczytaj więcej
Komentarze