Marcin Najman startuje w wyborach. "W tej dziedzinie jeszcze nie przegrał"

Wojciech Kozicki
25.09.2018  14:21
Marcin Najman
Marcin Najman Fot: Facebook.com/Marcin Najman

Zapowiada się polityczny nokaut?

Marcin Najman zostanie politykiem. Bokser i zawodnik mieszanych sztuk walki startuje do Sejmiku Województwa Śląskiego z listy Kukiz’15. Sportowiec powiadomił o tym na swoim Facebooku.

ZOBACZ TEŻ: Gwiazda disco polo startuje w wyborach

Zapewnił, że chociaż startuje z list ugrupowania Pawła Kukiza, jest kandydatem bezpartyjnym. Twierdzi, że nie ma pojęcia jak skończy się jego przygoda z polityką. Internauci już jednak przewidują jaki będzie jej finał.

Nie ingeruję w listy wyborcze na poziomie lokalnym. Nie jesteśmy partią, a ja nie jestem wodzem. Sądzę jednak, że Marcin Najman ma taką wiedzę o sporcie i kulturze fizycznej, która będzie przydatna w samorządzie – Paweł Kukiz skomentował sprawę dla Wirtualnej Polski.

Fani na jego facebookowym profilu życzą powodzenia i trzymają za niego kciuki. Na innych profilach nie jest już tak różowo.

Uderzenia w głowę powodują zaburzenia pracy mózgu – skomentował sprawę Jacek. (facebook.com/WP Wiadomości)

W tej dziedzinie jeszcze nie przegrał – napisał Mariusz. (facebook.com/WP Wiadomości)

Marcin Najman - kariera sportowa

Jak podaje sport.radiozet.pl, kariera sportowa Najmana będzie trwała nadal. Zamierza wrócić na ring. Dalej ma również zajmować się promowaniem gal bokserskich (Międzynarodowa Gala Boksu w katowickim Spodku).

Jego sportowe porażki są ostro komentowane w internecie. Portal sport.se.pl określił jego walki jako „spore pośmiewisko”. Na własnej gali na PGE Narodowym również odniósł porażkę. Przypomina jednak, że 2016 roku zdobył mistrzostwo Europy K-1. Dotarł też do drugiego odcinka w programie "Taniec z gwiazdami".

ZOBACZ TEŻ: Popek został twarzą konserw. Specjalista od "faceburgera" reklamuje mięso

Zagłosuj

Czy Marcin Najman powinien zajmować się polityką?

Liczba głosów:

Walka Marcin Najman kontra Richard Bigs:

Marcin Najman – walki:

Marcin Najman i Trybson – awantura:

Przeczytaj więcej
Komentarze