Pudzian wróci jako strongman? Zapadła decyzja [WIDEO]

Wojciech Kozicki
14.07.2018  19:27
mariusz pudzianowski kariera strongman wywiad
mariusz pudzianowski kariera strongman wywiad Fot: Youtube.com/Z Silnych Najsilniejsi

Plany Pudziana na przyszłość. Czy on to udźwignie?

Mariusz Pudzianowski i zawody strongman – szykuje się powrót? Chociaż powiedział niedawno, że kończy z KSW i idzie na emeryturę, to ciągnie wilka do lasu. Jego kariera to liczne osiągnięcia, rekordy i wyniki, a do tego ciekawa lista walk w MMA. Najwyraźniej znów chce zmagać się z ciężarami. Jak informuje WP.pl, decyzja podjęta i mistrz zamierza wystartować jako strongman.

Sprzęt już na podwórku mam rozłożony. Kule, schody, walizki, buszmem, klocek, zegar - to nie stygnie. Codziennie jest używane. Przychodzi wieczór i wtedy tym się bawimy – powiedział Dominator. (sportowefakty.wp.pl)

Pudzian pojawił się podczas sobotniej imprezy Puchar Polski Strongman Gniezno 2018. Udzielał się jako sędzia. W sieci pojawił się krótki wywiad z legendarnym siłaczem. Opowiedział jak trenuje każdego dnia i wstaje o szóstej, by zrobić brzuch i grzbiet. Wieczorem biega z walizkami. Przyznał, że woli sam dźwigać ciężary, niż oceniać innych. Oświadczył, że młodzi zawodnicy strongman mogą jeszcze poczuć na karku oddech starego wyjadacza.

ZOBACZ TEŻ: Muzyk disco polo chce walczyć w KSW

Zagłosuj

Co sądzisz o odejściu Pudziana z KSW?

Liczba głosów:

MARIUSZ PUDZIANOWSKI - plany na przyszłość:

Przeczytaj więcej
Komentarze