Martyna Wojciechowska ma nowy tatuaż. "To nie koniec niespodzianek"

Wojciech Kozicki
14.08.2018  12:42
martyna wojciechowska tatuaż
martyna wojciechowska tatuaż Fot: Facebook.com/Celebrity Pictures, Instagram.com/martyna.world

"Kobieta na krańcu świata" zaskoczyła swoich fanów.

Martyna Wojciechowska i nowy tatuaż. W mediach jest na topie. Nowy partner (Przemysław Kossakowski), miłość, związek, reklamy Play, a teraz także nowy obrazek na ciele.

Kilka dni temu na Instagramie opublikowała zdjęcie, które zapowiadało tatuaż. Teraz wiadomo wreszcie, co gwiazda TVN-u sobie „wydziarała".

ZOBACZ TEŻ: Wpływ tatuażu na zdrowie. Wyniki badań

Tatuaż: wilk

Nowy tatuaż Martyny Wojciechowskiej, znanej m.in. z programu "Kobieta na krańcu świata", to wilk. W poście na Instagramie uzasadniła swój wybór.

Wolność i rodzina to dla mnie najważniejsze wartości w życiu. Ten wzór musiał pojawić się na moim ciele. Wilk jest symbolem siły, wolności, lojalności i troski o watahę. Wilk to także wytrwałość i niezłomność. Od teraz na zawsze ze mną - napisała Wojciechowska.

Martyna Wojciechoska i kampania reklamowa?

Fani nie szczędzą komentarzy pod zdjęciem. Wojciechowska ma ich silne wsparcie. Niektórzy podejrzewają jednak, że tatuaż i wyznania o wolności, to element kampanii reklamowej Wojciechowskiej jako ambsadorkii biżuterii Kruk.

Podziwiam cię, Martyna – skomentowała agnesss0421. (Instagram.com/martyna.world)

Ja mam jelenia na udzie. Kiedy na niego patrzę, czuję siłę, determinację, odwagę i czystość swojej duszy i równowagę – wyznała _just_alejandra_. (Instagram.com/martyna.world)

Wojciechowska najwyraźniej nie ma zamiaru kończyć z tatuażami. Zapowiedziała, że to ”jeszcze nie koniec niespodzianek”. Radio Zet podejrzewa jednak, że w kontekście nowego związku, może chodzić o coś więcej.

ZOBACZ TEŻ: Najbrzydsze tatuaże świata

Zagłosuj

Czy masz tatuaż?

Liczba głosów:

Martyna Wojciechowska, zmiany w życiu i nowy tatuaż:

Martyna Wojciechowska, studio tatuażu:

Przeczytaj więcej
Komentarze