Hulk i Conan to ich idole. By wyglądać jak oni, wstrzykują sobie sterydy dla koni i krów

Magdalena Barszczak
12.02.2018  14:49
Hulk i Conan to ich idole. By tak wyglądać, wstrzykują sobie sterydy dla krów
Hulk i Conan to ich idole. By tak wyglądać, wstrzykują sobie sterydy dla krów Fot: Youtube.com/Barcroft TV

Dwaj kulturyści często nie mieszczą się w drzwiach.

Wielu nastolatków chciało mieć posturę Arnolda Schwarzeneggera z filmu "Conan Barbarzyńca". Nie inaczej było w przypadku dwóch braci z Brazylii. Tony "Hulk" Geraldo i Alvaro "Conan" Pereira nie chcieli poprzestać na siłowni i wybrali drogę na skróty.

48-letni dziś Tony i 50-letni Alvaro z Rio konsumują w sumie 12000 kalorii dziennie. Każdego dnia przed treningiem pochłaniają po 12 bananów i sześć białek. Poza tym składnikami ich diety są bataty i mięso. Jednak główną receptą na sukces mieszkańców Rio de Janeiro są... sterydy dla koni i krów. Jak informuje dailymail.co.uk, to dzięki nim bicepsy braci osiągnęły średnicę około 70 cm.

Hulk i Conan to ich idole. By tak wyglądać, wstrzykują sobie sterydy dla krów
Hulk i Conan to ich idole. By tak wyglądać, wstrzykują sobie sterydy dla krów Fot: Dailymail.co.uk

Alvaro sięgnął po te niebezpieczne środki, aby "napompować" mięśnie ramion i nóg już w wieku 15 lat. Uważał, że jest zbyt chudy. Wkrótce jego śladem podążył Tony. Zaczęli wstrzykiwać w swoje muskuły substancję o nazwie Potenay B12.

Ten specyfik stosowany u ludzi może zaburzać funkcjonowanie nerek, powodować arytmię serca i depresję. 49-letni Tony przyznał, że był czas, kiedy uzależnił się od sterydów, ale wierzy, że dziś ma wszystko pod kontrolą.

A jak na osobliwe hobby braci reagują ich bliscy? Obaj panowie są żonaci. Partnerka Alvaro i jego siedmioro dzieci wspierają go w stawaniu się coraz większym. Nieco inne podejście do sprawy ma pani Geraldo, która nie popiera zastrzyków męża. Jednak Tony się tym nie przejmuje. Inne kobiety są nim zachwycone.

Kiedyś przechodziliśmy obok siłowni i powiedziałem jej. "Słuchaj, jeśli ty mnie nie chcesz, to jest kilka innych dziewczyn, które są zainteresowane" - mówił. (dailymail.co.uk)

Ale czy mięśnie Tony'ego i Alvaro mogą jeszcze urosnąć? W wieku 50 lat zastrzyki ze sterydów są jeszcze bardziej niebezpieczne - ostrzega lekarz kulturystów. Poza tym ich skóra nie powinna się już dalej rozciągać.

W listopadzie informowaliśmy o 21-letnim Rosjaninie, który chciał się upodobnić do Popeye'a. On z kolei wstrzykiwał sobie synthol, czyli "olej śmierci".

Od 35 lat wstrzykują sobie sterydy dla koni:

Zagłosuj

Co sądzisz o hobby braci?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze