Zostawiła dwuletnie dziecko w aucie na mrozie. Zareagowali przechodnie

Magdalena Barszczak
06.03.2018  09:47
Matka zostawiła dziecko w aucie na mrozie. Poszła na zakupy
Matka zostawiła dziecko w aucie na mrozie. Poszła na zakupy Fot: Pixabay.com

Kobieta poszła na zakupy.

Mieszkanka Olsztyna pojechała do jednego z marketów. Na dworze szalał tęgi mróz. Kobieta, nie zważając na pogodę, zostawiła dwuletnie dziecko w samochodzie.

O nieodpowiedzialnym zachowaniu matki doniósł jeden z przechodniów, który akurat wybrał się na zakupy - informuje olsztyn.wm.pl. 

Podczas parkowania w stojącym obok samochodzie zauważyliśmy pozostawione samo około 2-letnie dziecko. Niezwłocznie poinformowaliśmy odpowiednie służby. Chcieliśmy zwrócić uwagę, że nie można być obojętnym w takiej sytuacji - relacjonował olsztyńskiemu portalowi.

Mróz
Mróz Fot: Pixabay.com

Nie skończyło się na upomnieniu

Według przechodnia pięć minut po zgłoszeniu kobieta pojawiła się z powrotem. Nie wiadomo, ile czasu maluch spędził w aucie. Na szczęście nic mu się nie stało.

Na miejsce przyjechał patrol policji. Funkcjonariusze sporządzili stosowną dokumentację. Policja apeluje, by w takich przypadkach reagować i za każdym razem wzywać odpowiednie służby.

Matka dziecka za swoje zachowanie odpowie przed sądem — poinformowała Izabela Kołpakowska z olsztyńskiej policji.

Dwa miesiące temu w Przywidzu doszło do podobnej sytuacji. Kobieta zostawiła niemowlę i poszła na zakupy. Niestety, kiedy wróciła do auta, już nie oddychało

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Zostawiłbyś/abyś dwuletnie dziecko w aucie?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze