Zadzwonił na policję z maski jadącego auta. "Porwała" go jego była [WIDEO]

Wojciech Kozicki
29.06.2018  15:05
samochód pościg wideo film
samochód pościg wideo film Fot: Facebook.com/London Evening Standard

Szokujący finał kłótni i dziwne zgłoszenie na policję.

Południowa Floryda i szalony pościg samochodowy jak z filmu akcji. To jednak nie były sceny kaskaderskie, a prawdziwe życie. Pod numer 911 zadzwonił mężczyzna i zgłosił, że jego życie jest w niebezpieczeństwie. Policjanci poprosili o adres, pod który mieli przyjechać, ale okazało się, że mężczyzna był w ruchu. Wyznał, że znajdował się na masce jadącego samochodu. Co ciekawe, auto należało do niego.

Jak podaje sbs.com.au, „porwany” to Junior Francis. Za kierownicą siedziała jego była partnerka Patresha Isidore. Rozstali się ze sobą, ale nadal mieszkają razem. Mają jedno auto (Mercedes sedan) i pokłócili się rano, kto go użyje. Kobieta pierwsza siadła za kierownicą, ale jej były nie dał za wygraną i wskoczył na maskę.

Isidore ruszyła i mknęła autostradą z prędkością 110 kilometrów na godzinę. Tymczasem jej partner trzymał się auta i dzwonił na policję po pomoc.

Finalnie, kobieta na krótko trafiła do aresztu za swój wyczyn. Złożyła jednak skargę na męża, że nie pozwolił jej opuścić do domu i nie odebrał córki jak się wcześniej umówili.

ZOBACZ TEŻ: Wjechała do domu przez ścianę. Szokujący powód

Zagłosuj

Czy korzystasz z telefonu w czasie jazdy?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze