Miała dość seksualnych fantazji narzeczonego. Utopiła go

Magdalena Barszczak
15.01.2018  17:16
Miała dość seksu z partnerem. Wyciągnęła korek z jego kajaka
Miała dość seksu z partnerem. Wyciągnęła korek z jego kajaka Fot: Facebook.com/AngelikaGraswaldSupport

Podstępem wyciągnęła korek z kajaka.

Ta historia wstrząsnęła opinią publiczną w USA. Pochodząca z Łotwy 37-letnia Angelika Graswald zabiła 46-letniego kochanka Vincenta Viafore podczas spływu kajakowego. Miała dość zachcianek seksualnych partnera i czuła się „uwięziona” w związku.

Choć od tej zbrodni minęły już trzy lata, media wciąż żyją tą sprawą. Jak informuje „Daily Mail”, w kwietniu 2015 narzeczeni wybrali się na wycieczkę po rzece Hudson. W pewnym momencie Angelika wyciągnęła zatyczkę z kajaka ukochanego. Zabrała mu też wiosło, aby nie mógł utrzymać się na powierzchni wody.

Niedoszła panna młoda natychmiast zadzwoniła po pomoc, udając przerażoną. W toku śledztwa wyszło jednak na jaw, że to Łotyszka odpowiada za śmierć ukochanego. Podejrzenia służb wzbudziły materiały, jakie 34-letnia wówczas kobieta zamieszczała w mediach społecznościowych. Nie okazywała smutku i nie wyglądała jak pogrążona w żałobie wdowa.

Ostatecznie Graswald przyznała się do winy. Swój czyn usprawiedliwiała zmęczeniem seksualnymi zachciankami nienasyconego partnera. Ten miał niejednokrotnie proponować seks w trójkącie. Nie bez znaczenia były też polisy ubezpieczeniowe Viafore, dzięki którym świeżo upieczona wdowa mogła zainkasować ćwierć miliona dolarów.

37-latka została skazana w listopadzie na 16 miesięcy w zawieszeniu na 4 lata. W więzieniu spędziła jednak tylko 6 tygodni. Została wypuszczona wcześniej ze względu na czas, jaki trwał jej areszt od kwietnia 2015 roku.

Matka 46-latka była zdruzgotana „tak łagodnym wyrokiem” dla Łotyszki.

Cztery lata za zabranie komuś życia? Nie ma mowy. Mój syn był dobrym człowiekiem i wszyscy go kochali – mówiła Mary Ann Viafore stacji CBS. ("Daily Mail")

Przez kolejne 16 miesięcy Graswald będzie przebywała w specjalnym ośrodku. Po tym czasie prawdopodobnie zostanie deportowana do swojej ojczyzny.

Zagłosuj

Czy Łotyszka dostała zbyt łagodną karę?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze