Tyle zarabia Michał Szpak. Szokujące kwoty!

Wojciech Kozicki
29.10.2018  14:18
Michał Szpak - pieniądze i zarobki
Michał Szpak - pieniądze i zarobki Fot: Facebook.com/Michał Szpak - International Fan Club

Michał Szpak zarabia ogromne pieniądze. Jego kariera się rozwija. Zaczął od „Dziwny jest ten świat” w „X Factor”, jego występ na Eurowizji zapewnił mu międzynarodową popularność, a teraz daje koncerty i udziela się jako juror w „The Voice of Poland”. Ile zarabia?

Michał Szpak jest w programie „The Voice of Poland” już dwie edycje. Przekłada się to na konkretne pieniądze. Jak podaje „Super Express”, za edycję 28-letni artysta otrzymuje 100 tys. złotych. Powiedział w jednym z wywiadów, że był gotów zainwestować 80 tys. złotych w kreacje, by dobrze prezentować się przed kamerami.

ZOBACZ TEŻ: Michał Szpak przebrał się za kalmara

Tym samym Szpak zdeklasował konkurencję. Jak podaje party.pl, Dawid Kwiatkowski za udział w „The Voice Kids” zgarnia 64 tys. złotych. Taką samą stawkę otrzymują Tomson i Baron w „The Voice of Poland”.  Wciąż jeszcze daleko mu do Piaska, który za udział w wokalnym talent show inkasuje 180 tys. złotych. W przypadku Edyty Górniak to ok. 400 tys. złotych.

Michał Szpak - koncerty, pieniądze i sprzedaż płyt

Telewizyjna popularność to także wyższe stawki za koncerty. Stawka za występ Szpaka wzrosła do 30 tys. złotych. Biorąc pod uwagę, że koncertuje 30 razy w ciągu roku, zarobi ok. 900 tys. złotych. Pudelek.pl zwraca też uwagę, że należy do jego stanu konta doliczyć zyski ze sprzedaży płyty „Byle być sobą” (podwójna platyna), która mają rzekomo wynosić 150 tys. Szpak może więc do końca tego roku stać się milionerem.

ZOBACZ TEŻ: Michał Szpak z nowym tatuażem. "Lepiej zrobić sobie obrzezanie napletka"

Michał Szpak - "Dziwny jest ten świat"

Michał Szpak na Eurowizji - "Colour of your life"

Przeczytaj więcej
Komentarze