"Miłość w Częstochowie". Religijny cover Sławomira na pielgrzymce [WIDEO]

Wojciech Kozicki
06.08.2018  10:57
sławomir miłość w zakopanem częstochowa pielgrzymka pieśni religijne
sławomir miłość w zakopanem częstochowa pielgrzymka pieśni religijne Fot: Facebook.com, East News/TOMASZ RADZIK/Agencja SE

Piosenka religijna w stylu rock polo.

Sławomir i „Miłość w Zakopanem”. Tekst piosenki zna chyba każdy, to niekwestionowany  hit. Zapała zarobił na nim miliony, za które buduje dom. Popadł przez niego także w konflikt z liderem zespołu Bayer Full. Utwór ma również nietypowe i zaskakujące covery.

Kabaret Czwarta Fala i „Janusz w Zakopanem” to nie jedyna niespodzianka dla fanów rock polo. „Miłość w Zakopanem” przerobili także polscy pielgrzymi. W ich wykonaniu to pieśń religijna. Pielgrzymka na Jasną Górę i hity Sławomira? To możliwe.

Miłość, miłość w Częstochowie, czeka na nas Matka z Bogiem. Pielgrzymami my, a ty królową Polski – śpiewano na pielgrzymce z Bytowa na Jasną Górę. (facebook.com/Polaki)

Nie jest to pierwsza religijna interpretacja Sławomira. W 2017 roku Grupa 20 wykonała swoją wersję hitu Zapały. Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę podążała przy dźwiękach rock polo. Skomentował to nawet sam Sławomir Zapała. "To jest prawdziwa radość. Jestem z WAS dumny. Tylu liderów w żółtych koszulkach to jeszcze nie widziałem" - napisał muzyk w serwisie youtube.com

ZOBACZ TEŻ: Samochód Sławomira. Będziecie zaskoczeni

Zagłosuj

Bayer Full czy Sławomir?

Liczba głosów:

Sławomir - "Miłość w Zakopanem"

Przeczytaj więcej
Komentarze