Niemowlę zmarło z głodu. Nastoletnia matka poszła na tygodniową imprezę

Wojciech Kozicki
30.01.2018  10:49
Viktoria Kuznetsova zagłodziła dziecko
Viktoria Kuznetsova zagłodziła dziecko Fot: VK.com

"Zostały z niego tylko skóra i kości"

17-letnia Viktoria Kuzniecowa wolała balangować, niż opiekować się dzieckiem. 9-miesięczne niemowlę zostało samo, gdy szalała na tygodniowej imprezie. Jak podaje independent.co.uk, konało z głodu w męczarniach.

Rosjanka pochodzi z miejscowości Rostów. Mieszkała w akademiku sama, ponieważ jej mąż został wezwany do wojska. Sąsiadom powiedziała, że jej synkiem Egorem opiekowała się ciocia. Po jakimś czasie wezwali policję, ale było już za późno.

Wolała zająć się psem

Gdy funkcjonariusze weszli do pokoju nastolatki, znaleźli martwego chłopca w stanie rozkładu. Skonał bez jedzenia i wody. Sekcja zwłok wykazała, że kolejne organy wewnętrze przestawały działać z wyczerpania.

Gdy znaleziono niemowlę, było martwe. Wciąż miało jednak otwarte przerażone oczy. Zostały z niego tylko skóra i kości – powiedział sędzia odczytując wyrok (thesun.co.uk).

W sądzie padło oskarżenie, że nastolatka wróciła na moment z imprezy do miejsca zamieszkania. Nie zajęła się jednak dzieckiem. Dała psu wody i ponownie zniknęła, by bawić się ze znajomymi.

Gdy dziecko miało miesiąc, oskarżona oddała je do sierocińca. Zwrócono jej Egora siedem miesięcy później. Oskarżyciel stwierdził, że planowała jego zabójstwo już od ukończenia szkoły. Płakał w nocy i przeszkadzał jej w imprezowym trybie życia.

Proces się zakończył i nastolatka została skazana. Spędzi za kratami sześć i pół roku. Podczas odczytywania wyroku nie okazała żadnych emocji.

zagłodziła własne dziecko
zagłodziła własne dziecko Fot: Twitter.com/N3T BUSINESS
Zagłosuj

Jaka kara twoim zdaniem powinna spotkać nastoletnią matkę?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze