Pokazała fanom zdjęcie z ukochanym. Wylała się na nią fala hejtu

Magdalena Barszczak
19.01.2018  15:26
Modelka plus size pokazała zdjęcie z chłopakiem. Burza w sieci
Modelka plus size pokazała zdjęcie z chłopakiem. Burza w sieci Fot: Instagram.com/yourstruelymelly

Nie wszyscy rozumieją tę miłość.

Melissa Gibson z Louisville w stanie Kentucky wie, co to hejt. Od dawna zmaga się krytycznymi komentarzami ze względu na swoją tuszę. Dodatkowe kilogramy nie przeszkodziły jej w karierze modelki. Wręcz przeciwnie, blogerka XXL przekuła je w atut.

Kobieta nauczyła się kochać swoje ciało i z czasem stała się bardziej wytrzymała na niepochlebne opinie internautów. Nie wszyscy jednak chcą jej oszczędzić przykrości. Jedno z ostatnich zdjęć, którym pochwaliła się na Instagramie, wywołało burzę w sieci.

Byli tacy, którzy zarzucali Melissie, że jej chłopak jest "zbyt atrakcyjny" i "nie z jej ligi". Niektórzy dawali dobre rady, by "poszła na siłownię" i "lepiej się odżywiała". Inni krzyczeli: "Tłuszcz nie jest zdrowy. Wygoogluj, jeśli mi nie wierzysz".

Idź na siłownię i odżywiaj się lepiej, grubasko - brzmiał jeden z komentarzy. (dailymail.co.uk)

Masz zdrowego partnera, który będzie z tobą przez lata. On zasługuje na to samo od ciebie - pisał ktoś inny. (dailymail.co.uk)

Awantura przerodziła się końcu w regularną bitwę na słowa. Wielbiciele Melissy atakowali jej antyfanów i odwrotnie. Dyskusję postanowiła zakończyć sama zainteresowana, wrzucając kolejną fotografię na Instagrama.

Chociaż wiemy, że nasze uczucie jest naturalne i prawdziwe, nasz związek zaczyna mieć charakter polityczny. Jeśli świat nie pozwoli nam być razem, będziemy ciągle walczyć o naszą miłość, naszą przestrzeń i prawo do bycia akceptowanymi - napisała.

Ciekawe, na jak długo zamknęła usta hejterom.

Zobacz inne zdjęcia Melissy Gibson:

Przeczytaj więcej
Komentarze