Youtuberka zastrzeliła swojego chłopaka. Dostała szokująco niski wyrok

Wojciech Kozicki
15.03.2018  14:21
Youtuberka i śmierć podczas kręcenia filmu
Youtuberka i śmierć podczas kręcenia filmu Fot: Twitter.com/Chronicle NG

Sąd dał jej też zaskakujący zakaz.

Monalisa Perez zabiła swojego partnera podczas kręcenia filmu do serwisu youtube.com w czerwcu 2017 roku. Wyrok zapadł dopiero po 10 miesiącach. Początkowo groziła jej dziesięcioletnia odsiadka, ale za kratami spędzi znacznie mniej czasu.

Jak podaje BBC.com, 22-letni Pedro Ruiz trzymał książkę, która miała zatrzymać wystrzeloną z 30 centymetrów kulę. Wcześniej para zapowiadała niebezpieczny eksperyment w mediach społecznościowych.

Ja i Pedro prawdopodobnie nagramy jeden z najniebezpieczniejszych filmów w historii. To JEGO pomysł, nie MÓJ – napisała Perez na Twitterze.

Oboje prawdopodobnie nie wiedzieli jak zabójcza potrafi być broń Desert Eagle. Pocisk przebił encyklopedię i przeszył klatkę piersiową mężczyzny. Perez zadzwoniła na pogotowie i powiedziała, że przypadkowo postrzeliła swojego chłopaka.

Monalisa Perez skazana za zastrzelenie swojego chłopaka. Kręcili razem wideo, ale eksperyment się nie powiódł - napisało inewz.TV na swoim Facebooku.

Nie zarobi na tragedii

Ratownicy po przyjeździe stwierdzili zgon. W momencie tragedii kobieta była w ciąży z drugim dzieckiem.

20-latka została uznana winą morderstwa 2. stopnia. Wyrok wydał sędzia Jeffrey Remick. Perez spędzi w więzieniu 6 miesięcy. Do końca życia nie może posiadać broni palnej.

Jeśli Perez miała w planach wykorzystanie rozgłosu i zarobienie na tym pieniędzy, to się rozczarowała. Zgodnie z wyrokiem, nie może wykorzystać w sprawy w sposób zarobkowy.

Monalisa Perez i jej zastrzelony chłopak:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy twoim zdaniem Perez otrzymała odpowiedni wyrok?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze