Istota jak z horroru wyrzucona przez morze. Miejscowi proszą o pomoc [WIDEO]

Wojciech Kozicki
16.08.2018  09:54
rosja kamczatka potwór morski
rosja kamczatka potwór morski Fot: Youtube.com

Nikt nie wie, czym jest. Mnożą się teorie spiskowe.

Półwysep Kamczatka, Morze Beringa. „Potwór morski” został wyrzucony na brzeg. Jeśli kogoś interesuje kryptozoologia, to idealna zagadka dla niego.

Jak podaje siberiantimes.com, stworzenie jest owłosione, ma ogon i coś co przypomina macki. Leży na wulkanicznym piasku, więc nie widać jego głowy i oczu. Dziwna istota jest trzykrotnie większa od człowieka.

ZOBACZ TEŻ: Tajemnicze istoty żyją pod lodem Arktyki?

Niezidentyfikowana istota (globster) została wyrzucona przez morze niedaleko wioski Pakhachi. Dziwne, bo jest pokryta sierścią. Czy to jakaś starożytna bestia? Prosimy, aby naukowcy wyjaśnili zagadkę. Jesteśmy zaniepokojeni. Musimy wiedzieć co wyrzuca morze w naszej okolicy– powiedziała miejscowa kobieta Svetlana Dyadenko, która widziała tajemnicze stworzenie. (siberiantimes.com)

Dyadenko podejrzewa, że to szczątki mamuta włochatego, który wyginął dawno temu. Jej zdaniem ciepłe lato sprawiło, że uwolniły się ze zmarzliny i trafiły na brzeg. Kojarzy jej się jednak również z „włochatą ośmiornicą”.

Zwróciła uwagę, że istotę pokrywa specyficzna sierść. Włosy mają rurkowatą formę. Inni mieszkańcy okolicy podejrzewają, że martwa istota przypłynęła z Arktyki.

ZOBACZ TEŻ: Pasożyt jak z horroru. Zjada rybie język i uprawia seks w jej ustach [WIDEO]

Zagłosuj

Czym jest tajemnicza istota z Kamczatki?

Liczba głosów:

Tajemnicza istota z Morza Beringa. Czy to potwór morski?

Przeczytaj więcej
Komentarze