Mroczny spot Małgorzaty Wassermann: „Zaklęcia na porost betonów działają?”

Magdalena Kulej
17.10.2018  11:49
Małgorzata Wassermann
Małgorzata Wassermann Fot: fb/ Małgorzata Wassermann, Jan BIELECKI/East News

Wybory samorządowe już 21 października. Kandydaci dwoją się i troją, by w ostatnich dniach kampanii zyskać poparcie wyborców. Na dość niestandardowy krok zdecydowała się Małgorzata Wassermann, która zachęca do zmiany prezydenta Krakowa.

Małgorzata Wassermann, kandydatka PiS na prezydenta Krakowa, opublikowała na swoim profilu na Facebooku najnowszy spot wyborczy. Wideo jednych dziwi, innych niepokoi, bo spot utrzymany jest w bajkowym, ale mrocznym klimacie. Ciemna, oświetlona jedynie świeczkami, piwnica, wielki kocioł i ona – czarownica o mało przyjemnej aparycji.

Za siedmioma górami i siedmioma rzekami było miasto. A miastem od 16 lat rządził uczony Mąż... – wprowadza internautów Wassermann i zaprasza na „seans”.

ZOBACZ TEŻ: Jasnowidz Jackowski przewiduje, kto wygra wybory

W cieniu pojawia się nagle elegancki mężczyzna. Nie przedstawia się i nie widzimy jego twarzy, ale nie trudno się domyślić, że ma to być obecny prezydent Krakowa, Jacek Majchrowski.

Zaklęcia na porost betonów działają? Mam świetny środek drzewobójczy, importowany, działa 150 lat – zachęca swojego gościa czarownica. Ale mężczyznę interesuje tylko ponowne wygranie wyborów.

To akurat naważyłam coś wyjątkowego. Musisz spełnić sekretny warunek. Musisz zdobyć wyjątkowego, silnego, temperamentnego koalicjanta – mówi czarownica. Naturalnie, skoro mam koalicję z PO, to mogę mieć i z każdym innym - odpowiada mężczyzna. Spot Małgorzaty Wassermann został zwieńczony hasłami: „Odczaruj Kraków, idź na wybory" i „Zmień prezydenta”.

Przeczytaj więcej
Komentarze