Odkryto niezwykłe mumie. Mogą być kosmitami

Wojciech Kozicki
14.03.2018  15:17
Mumia Maria kosmity z Peru
Mumia Maria kosmity z Peru Fot: Youtube.com/Gaia

Na filmie widać dziwną budowę ciała.

W 2017 roku w południowej części Peru, nieopodal Nazca, badania prowadziła grupa archeologów dowodzona przez Jaimeego Maussana. Odkryli niezwykłe mumie.

Jak podaje indy100.com, mogą pochodzić z 5. wieku p.n.e. Jednej nadano imię Maria. Spoczywała w jednym grobie z 5 innymi ciałami, w tym ze zwłokami 9-miesięcznego dziecka nazwanego Vavita. Zbadał je m.in Konstantin Korotkow z Russian National Research University. Wyniki jego badań mogą szokować.

Wydaje się, że Maria to mumia człowieka. Ma 2 ręce, 2 nogi, parę oczu i usta. Zbadaliśmy jej DNA, posiada ilość par chromosomów jak człowiek, jednak nim nie jest. Świadczy o tym jej budowa anatomiczna – powiedział Korotkow. (indy100.com)

Po zbadaniu Marii i Vavity, Korotkow stwierdził, że należą do innej zaawansowanej rasy, być może pozaziemskiej. Prawdopodobnie osiągnęła ludzki poziom rozwoju tysiące lat wcześniej. Nazwał je nawet „bio-robotami”.

W Peru odkryto "pozaziemskie" mumie. Grupa rosyjskich naukowców przebadała tę nazwaną Maria. Miała trzy palce - napisał andalus love na swoim Twitterze.

Nazwali go oszustem

Nie wszyscy zgadzają się z teorią Korotkowa. The World Congress on Mummy Studies uważa go za oszusta. Teorię o kosmicznych mumiach nazwał „nieodpowiedzialną kampanią dezinformacji”.

W sprawie mumii wypowiedział się nawet Nigel Watson z „UFO Investigations Manual”. Również mu nie wierzy. Nie przekonał go nawet film w serwisie youtube.com, na którym widać białe mumie o 3 palcach i wydłużonych czaszkach.

Myślę, że to kłamstwa i niezły kabaret. Przebadano te mumie, są ludźmi. Jedyne co jest nietypowe, to struktura żeber jednej z nich – stwierdził Watson. (indy100.com)

Korotkow nie bez powodu jest uznawany za niewiarygodnego naukowca. Twierdzi, że ma specjalną kamerę, która potrafi filmować ludzkie dusze.

Mumie z Peru mogą należeć do kosmitów:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy twoim zdaniem odkryto mumie kosmitów?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze