Kto dziś wygra mecz? Głuchy kot uznawany za medium typuje wyniki

Magdalena Kulej
14.06.2018  13:39
Kto dziś wygra mecz? Głuchy kot uznawany za medium typuje wyniki
Kto dziś wygra mecz? Głuchy kot uznawany za medium typuje wyniki Fot: youtube.com/ Wochit Entertainment

"Polska" słonica Citta ma konkurencję.

Mówią na niego Achilles. A mówi się o nim dużo, bo ten rosyjski kot ma podobno specjalne moce. Jako medium zapowiedział właśnie zwycięzcę meczu otwierającego piłkarskie zmagania podczas Mistrzostw Świata w Rosji 2018.

Jak donosi „The Time”, Achilles zaistniał w rosyjskich mediach już w zeszłym roku, gdy z powodzeniem typował wyniki podczas Pucharu Konfederacji odbywającego się w tym kraju.

Dziś mieszka w muzeum Ermitażu w Sankt Petersburgu. Jest głuchy, ale to zdaniem właścicieli tylko pomaga przy eksperckich typowaniach. Dzięki głuchocie nic go nie rozprasza, a kot w pełnym spokoju skupia się na zadaniu.

ZOBACZ TAKŻE: Słonica typuje wyniki meczów 

Mecz Rosja – Arabia Saudyjska - kto wygra?

Tym razem Achillesowi powierzono wytypowanie zwycięzcy spotkania Rosja – Arabia Saudyjska, które odbędzie się już dziś (14.06) o 17.00. Kot miał do wyboru dwie miski z karmą oznaczone odpowiednimi flagami. Którą wybrał?

Przewidzianym przez Achillesa wynikiem nikt nie był zaskoczony. Jak mówi jego weterynarz, Anna Kondratyeva, Achilles  kocha swoją ojczyznę i nie mógłby zagłosować inaczej. Zdaniem interenautów nie wyglądał jednak na przekonanego.

EN_01315780_7125
EN_01315780_7125 Fot: AP Photo/Dmitri Lovetsky/East News
Zagłosuj

Kto wygra mecz?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze