Muzeum Polskiej Wódki szuka pracowników. Wolne etaty do wzięcia

Wojciech Kozicki
19.02.2018  13:30
Muzeum Polskiej Wódki w Warszawie
Muzeum Polskiej Wódki w Warszawie Fot: Facebook.com/Muzeum Polskiej Wódki

Podano wymagania.

Jeśli ktoś jest pasjonatem mocnych alkoholi, może połączyć hobby z życiem zawodowym. Muzeum Polskiej Wódki poszukuje pracowników. Oferty pracy opublikowało na swojej stronie internetowej.

Szukasz pracy? Dołącz do zespołu Muzeum Polskiej Wódki i zacznij tworzyć z nami to niepowtarzalne miejsce! Zostań przewodnikiem Muzeum i rozwijaj swoje pasje! Weź udział w rekrutacji – pojawiła się informacja na Facebooku muzeum.

Pracodawca oferuje m.in. etat przewodnika. W ogłoszeniu poinformował, że zapewni wysokie standardy pracy. Zatrudniona osoba dołączy do kreatywnego i dynamicznego zespołu. Będzie miała możliwość spotkania wybitnych światowych osobistości.

Muzeum Polskiej Wódki
Muzeum Polskiej Wódki Fot: Facebook.com/Muzeum Polskiej Wódki

Wymagania i obowiązki

Aby zostać przewodnikiem konieczna jest znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1. Należy też być gotowym na pracę zmianową. Muzeum wymaga także doświadczenia w oprowadzaniu wycieczek.

Jeśli ktoś mierzy wyżej, może ubiegać się o stanowiska kierownika. Do jego obowiązków będzie należało m.in. zarządzanie zespołem przewodników, pracowników sklepu z pamiątkami oraz recepcji. Musi mieć jednak minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu samodzielną jednostką kultury lub rozrywki.

Otwarcie muzeum przy placu Konesera planowane jest na czerwiec 2018 roku. Jak informuje wprost.pl, może to być jedna z najpopularniejszych atrakcji turystycznych Warszawy. Zainteresowanie nią wyraziły osoby np. z Francji, Wielkiej Brytanii i Niemiec.

Muzeum Polskiej Wódki
Muzeum Polskiej Wódki Fot: Facebook.com/Muzeum Polskiej Wódki

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy interesuje cię praca w Muzeum Polskiej Wódki?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze