Najpierw orgazm, później pizza. Nowy wibrator sam ją zamówi

Magdalena Kulej
23.02.2018  16:35
Najpierw orgazm, później pizza. Nowy wibrator sam ją zamówi
Najpierw orgazm, później pizza. Nowy wibrator sam ją zamówi Fot: East News

Wcześniej jednak wykona swoje główne zadanie.

Pewna firma specjalizująca się w produkcji gadżetów dla dorosłych wpadła na interesujący pomysł na rozszerzenie swoich usług. Amerykański producent CamSoda zapowiedział nową zabawkę erotyczną, której właściwości znacznie wykraczają poza jej dotychczasowe zastosowanie.

Jak podaje huffingtonpost.com, na rynek wejdzie wibrator zamawiający pizzę. "RubGrub" złoży zamówienie, jak tylko… wywoła orgazm.

Interaktywny wibrator jest wyposażony w specjalny przycisk. Wystarczy jeden klik, by w drzwiach pojawił się wkrótce dostawca pizzy. Użytkowniczka zabawki programuje wcześniej swoje kulinarne preferencje, sposób płatności i dostawy. O resztę zadba „RubGrub”, który sam prześle sygnał do lokalnej pizzerii.

Wibrator-1
Wibrator-1 Fot: instagram.com / CamSoda

Pizza i orgazm na zamówienie

Nowatorski wibrator będzie początkowo współpracował jedynie z siecią Domino’s, ale to ma się wkrótce zmienić. Wiceprezes CamSoda, Daryn Parker, potwierdził w rozmowie z mediami, że planuje negocjować również z innymi pizzeriami. 

O Boże! Muszę to mieć! Moje dwie ulubione rzeczy w jednym: zabawka i pizza – pisze Jenny. (Instagram.com / @camsoda)

Zabawka wejdzie do sprzedaży w ciągu kilku miesięcy. Będzie dostępna w Stanach Zjednoczonych za 19,99 dolarów (ok. 68 zł). 

Wibrator
Wibrator Fot: facebook.com / Smokie Strodtman
Zagłosuj

Jak pizza, to jaka?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze