Nagi bunt na pokładzie. Samolot musiał zawrócić [WIDEO]

Magdalena Kulej
09.02.2018  14:44
Nagi mężczyzna w samolocie
Nagi mężczyzna w samolocie Fot: youtube.com / Aviation Hub

Stewardessy mierzyły się z problemem w gumowych rękawicach. 

Niespodziewany powrót na lotnisko spotkał pasażerów samolotu linii lotniczych Alaska Airlines. Nie miało to nic wspólnego z awarią podwozia czy toalety, choć łazienka w tym przypadku była ważnym elementem tej szalonej historii.

Jak podaje rt.com, obsługa lotu z Anchorage w stanie Alaska do Seattle w Waszyngtonie zdecydowała się na zawrócenie samolotu na lotnisko po tym, jak pewien wyjątkowo zbuntowany pasażer zamknął się w toalecie i odmówił współpracy z obsługą pokładową. Żeby jego łazienkowy strajk zyskał na widowiskowości, zrzucił z siebie wszystkie ubrania

O tym niecodziennym proteście opowiedziała w rozmowie z mediami jedna ze świadków, Kate Danyluk. Według jej relacji pasażerowie zauważyli, że coś jest nie tak, gdy stewardessy zaczęły nerwowo biegać po korytarzach. Ich uwagę przykuły też gumowe rękawiczki, które personel pokładowy założył w trakcie lotu.

w samolocie

Goły niepokorny

Mężczyzna nie chciał się ubrać, ani wyjść z toalety. Załoga musiała działać. Powiadomiono policję, a piloci rozpoczęli manewr zawracania samolotu.

Gdy wylądowaliśmy, przyszła policja i wyciągnęła go tylnymi drzwiami – relacjonowała Danyluk. (rt.com)

Zgodnie z oświadczeniem rzecznika linii lotniczych, Tima Thompsona, pilot musiał zawrócić, bo pasażer nie dostosował się do instrukcji stewardess. Nie jest jasne, czy mężczyzna został zatrzymany. Pozostałych 178 pasażerów w dalszą drogę ruszyło po godzinie 5.00 nad ranem, co zapowiedział podczas zawracania samolotu steward słyszany na nagraniu jednego z obecnych na pokładzie. 

Zobacz nagranie z pokładu samolotu podczas jego zawracania:

Zagłosuj

Lubisz latać samolotem?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze