Nagi gangster wyleciał z budynku niczym nietoperz. Antyterroryści w szoku

Magdalena Kulej
16.05.2018  12:18
Nagi gangster wyleciał z budynku niczym nietoperz. Antyterroryści w szoku
Nagi gangster wyleciał z budynku niczym nietoperz. Antyterroryści w szoku Fot: facebook.com/wwwsepl

Fruwający przestępca w szpitalu.

115 funkcjonariuszy i uzbrojeni antyterroryści byli świadkami spektakularnej próby ucieczki podejrzanego o handel narkotykami w Warszawie i okolicach.

Jak donosi „Super Express”, w poniedziałek rano zatrzymano 16 podejrzanych. Jeden z nich szybko stał się bohaterem polskich mediów po tym, jak w stroju Adama próbował uciec przed sprawiedliwością.

Zdesperowany i nagusieńki wyskoczył z pierwszego piętra, chcąc wymknąć się po zadaszeniu budynku. Daleko nie uciekł, bo wkrótce z dachu spadł. I to prosto pod nogi antyterrorystów. Tę kuriozalną sytuację zarejestrowała kamera monitoringu.

ZOBACZ TAKŻE: Czech po LSD przebiegł Polskę nago 

Próbował wyskoczyć przez okno. Ostatecznie skończyło się to dla niego dużym szczęściem. Jeden z policjantów był ratownikiem, który udzielił mu niezbędnej pomocy. Finalnie zostało też wezwane pogotowie ratunkowe – relacjonował w rozmowie z TVN Warszawa Sylwester Marczak, rzecznik Komendy Stołecznej Policji. (tvnwarszawa.tvn24.pl)

Potłuczony gangster trafił do szpitala. Siniaki nie uchronią go jednak przed poniesieniem konsekwencji. Z ustaleń policji wynika, że mógł mieć związek z obrotem kokainy na dużą skalę.

ZOBACZ TAKŻE: Nagi mężczyzna atakował samochody drągiem

Zagłosuj

Zażywałeś kiedyś narkotyki?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze