"Rozbieramy panią Śmierć". Szokujący kalendarz z trumnami

Wojciech Kozicki
16.11.2018  13:31
Trumny, oferta, śmierć i  nagie kobiety - rozebrane modelki jako promocja trumien.
Trumny, oferta, śmierć i nagie kobiety - rozebrane modelki jako promocja trumien. Fot: Kalendarzlindner.pl

Zakład Przemysłu Drzewnego Lindner szokuje. Oferta to nie tylko trumny, ale także kalendarz, w którym znajdują się… nagie modelki i nadzy mężczyźni. Niektórym ten pomysł na promocję wydaje się kontrowersyjny. Czy kupilibyście taki kalendarz na 2019 rok? Wszystkie miesiące są w nim gorące.

To nie pierwszy raz, gdy ta firma łączy nagie piersi z trumnami. Lindner Kalendarz 2019 to już dziesiąta edycja tego projektu.

12 pięknych trumien i 12 fantastycznych dziewczyn, wystylizowanych na pannę młodą, kowbojkę, nimfę czy wojowniczkę to pierwsza, legendarna już edycja kalendarza Lindner – napisała firma w 2010 roku, gdy dopiero wystartowała z pomysłem. (kalendarzlindner.pl)

Od 2010 roku firma z Wągrowca łączy śmierć z nagością. Jak przypomina gloswielkopolski.pl, w 2012 roku pojawiły się nawet nawiązania do turnieju Euro. W 2017 roku kalendarz reklamowano hasłem „rozbieramy panią śmierć”. Autorzy sesji tłumaczyli, że „śmierć to nie kostucha”, a naturalna część życia i czas skończyć z jej wizerunkiem, który pokutuje od tysiąca lat. Chcieli stworzyć wizerunek śmierci pasujący do XXI wieku.

Koniec ze średniowieczem! Rozbieramy Panią Śmierć! Zdejmujemy z niej płaszcz, zabieramy kosę… - reklamowano kalendarz Lindner w 2017 roku.

ZOBACZ TEŻ: Anja Rubik nago. Poszła na całość

Kalendarz Lindner 2019 i modelki z trumnami [+18]:

Przeczytaj więcej
Komentarze