Nowy narkotyk w Polsce. Zamienia ludzi we wściekłe zombie [WIDEO]

Wojciech Kozicki
09.07.2018  14:09
flakka narkotyk zombie film wideo objawy
flakka narkotyk zombie film wideo objawy Fot: Youtube.com

W sieci pojawiły się szokujące nagrania jak działa ta substancja.

Narkotyki w Polsce. Na polskim rynku pojawił się narkotyk „flakka”, czyli substancja alfa-PVP. Chociaż to środek podobny do amfetaminy, ma o wiele groźniejsze działanie. Nie bez powodu nazywa się go „narkotykiem zombie”.

Po zażyciu tego środka człowiek staje się wyjątkowo agresywny i odporny na ból (znieczula 10 razy bardziej niż kokaina). Taką osobę ciężko jest powstrzymać, gdyż nabiera ogromnej siły. Jednocześnie motoryka mięśni słabnie i człowiek porusza się jak umarlak z serialu „The Walking Dead”.

ZOBACZ TEŻ: Narkotyk Czarna Mamba. Zamienia ludzi w żywe trupy [WIDEO]

Czy będzie to nowa narkotykowa plaga w Polsce? Koszt porcji to jedynie ok. 20 złotych. Jak na razie wiadomo, że zażył go mężczyzna w Świnoujściu. Nie przeżył.

Gromadzimy materiały dowodowe. Przeprowadzona została sekcja zwłok mężczyzny. Czekamy na opinie biegłych toksykologów. Wtedy poznamy przyczynę śmierci, dowiemy się, czy mężczyzna był pod wpływem środków psychotropowych – powiedziała  rzecznik Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Joanna Sochalska-Biranowska. (WP.pl)

Jak podaje tvp.info, młody mężczyzna rzucał się pod koła samochodów w centrum Świnoujścia. Próbowało go powstrzymać kilka osób, ale nie dali rady. Sprawę nagłośniono w programie „Alarm” w TVP1.

Narkotyk flakka - zjadł po nim twarz człowieka

Portal.abczdrowie.pl pisze, że ten narkotyk może być palony, wstrzykiwany dożylnie, wciągany nosem i połykany. Doprowadza do odrywania się włókien mięśniowych, które przedostają się do krwi. Głośno o nim zrobiło się w 2015 roku, gdy mężczyzna naćpany „flakka zombie” próbował uprawiać seks z drzewem i twierdził, że jest bogiem Thorem.  Na Florydzie doszło jednak do sytuacji, gdy mężczyzna po tym narkotyku zjadł twarz bezdomnego.

W sieci pojawiło wideo, na którym widać mężczyznę po zażyciu flakka. Jest agresywny, charczy niczym zombie z filmów. Rzucił się na funkcjonariuszy, rozbił ciałem szybę sklepową i nie reagował na porażenie paralizatorem.

Flakka - zamienia ludzi w zombie:

Medicinenet.com przypomina, że flakka zawiera aktywny składnik, który kiedyś dodawano do soli kąpielowych. Został jednak zakazany. Opisuje narkotyk jako kombinację cracku i heroiny. Wiadomo, że powoduje zmiany chemiczne w mózgu, ale naukowcy wciąż nie wiedzą dokładnie jak działa.

W 2018 roku do polski trafił także najniebezpieczniejszy i najbardziej zabójczy narkotyk na świecie – fentanyl. Jest 10—razy silniejszy niż heroina i morfina. Zabija najwięcej narkomanów na świecie.

Zagłosuj

Zażywasz narkotyki?

Liczba głosów:

Narkotyk flakka zombie– działanie i objawy:

Przeczytaj więcej
Komentarze