Ta substancja zamienia ludzi w zombie. Niektórzy atakują przechodniów

Wojciech Kozicki
31.01.2018  16:42
Narkotyk czarna mamba
Narkotyk czarna mamba Fot: Facebook.com/Spotted Portsmouth, Youtube.com/StreetWiseLA

Inwazja "żywych trupów" na ulicach miast.

Niektórzy mogli odnieść wrażenie, że w brytyjskim mieście Derby kręcono odcinek serialu „The Walking dead”. Ulicami snuli się ludzie, którzy wyglądali jakby właśnie wstali z grobów. Jak podaje także lokalny dziennik „Derby Telegraph”, atakowali również przechodniów. Okazało się, że to skutek odurzenia się nowym narkotykiem.

Pracuję w centrum. Każdego dnia widzę ludzi zażywających to świństwo w miejscu publicznym. Wcale się z tym nie kryją – powiedziała jednak z mieszkanek Derby (derbytelegraph.co.uk).

Byli żywi, ale wpadli w katatoniczny stan. Zażyli silny narkotyk nazywany „czarna mamba”. Jest to syntetyczna forma konopi indyjskich. W ciągu ostatnich 2 miesięcy brytyjska policja aresztowała 70 osób za jego posiadanie lub zażywanie.

Jedna z kobiet pracujących w centrum handlowym opowiedziała, że pewnego dnia do jej sklepu przyszła matka z dzieckiem. Na zewnątrz ktoś palił czarną mambę. Dmuchnął kobiecie prowokacyjnie dymem w twarz. Twierdzi, że takie incydenty są w Derby na porządku dziennym. Dealerzy nie kryją się również z rozprowadzaniem narkotyku i nie boją się policji.

źródło: Derby Telegraph (derbytelegraph.co.uk)

Gorszy od heroiny

Świadkowie z różnych brytyjskich miast opowiadają, że nocami na ulicach można spotkać ludzi przypominających żywe trupy. Obawiają się agresji z ich strony.

Pewnego wieczora zobaczyłam mężczyzn stojących na ulicy. Nie ruszali się, jakby byli zamrożeni. Kiedy są na głodzie, mogą być niebezpieczni – powiedziała pewne kobieta (mirror.co.uk).

zombie Czarna Mamba Derby
zombie Czarna Mamba Derby Fot: derbytelegraph.co.uk

Jak podaje mirror.co.uk, w 2017 roku zabił kilku mężczyzn w Wielkiej Brytanii. Prawdopodobnie wkrótce kolejne osoby padną jego ofiarą, bo jest łatwo dostępny i tani. Działka kosztuje ok. 10 funtów (47 złotych). Można go także wytworzyć z legalnie dostępnych środków.

Na nic zdają się policyjne ostrzeżenie o zabójczych chemikaliach w składzie używki. Ludzie i tak ją biorą. Ratownik medyczny Russ Smalley w rozmowie z leicestermercury.co.uk powiedział, że coraz częściej widzi osoby odurzone czarną mambą. Doszło nawet do sytuacji, gdy naćpana nią kobieta uprawiała seks na ławce w Truro.

Jak podaje dailystar.co.uk, po zażyciu czarnej mamby następuje m.in utrata pamięci. Człowiek staje się agresywny. To narkotyk dużo gorszy od heroiny. 

Tak zachowują się ludzie po zażyciu czarnej mamby:

Zagłosuj

Czy bierzesz narkotyki?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze