Nastolatkowie grozili mu bronią i kazali uprawiać seks oralny. Szokujące WIDEO

Wojciech Kozicki
25.10.2018  13:04
Nastolatkowie grozili mu bronią i kazali uprawiać seks oralny - WIDEO
Nastolatkowie grozili mu bronią i kazali uprawiać seks oralny - WIDEO Fot: Youtube.com

Brutalna przemoc wśród nastolatków w USA. Bili chłopaka i kazali mu całować stopy. W sieci pojawiło się wideo nakręcone telefonem komórkowym.  

Seks oralny, pobicie, grożenie bronią

Jak podaje dailymail.co.uk, gang nastolatków dopadł swoją ofiarę w USA w miejscowości Independence (stan Missouri).  Kazali chłopcu klęczeć. Jeden z napastników kazał mu „całować pierdo*oną stopę”. Wskazał też na swoje krocze i kazał mu uprawiać seks oralny. Inny członek grupy agresorów groził mu bronią, przystawiając lufę do głowy.

Gdy chłopak wstał, napastnicy zaczęli go bić. W tle słychać krzyk dziewczyny, która chciała najwyraźniej powstrzymać agresorów.

Policja z USA zatrzymała sprawców

Nagranie trafiło także w ręce policji. Jak na razie zostało zatrzymanych 3 podejrzanych. Jeden z nich to 17-letni Alexander Schrader. Służby nie miały problemu z jego schwytaniem, bo sam zgłosił się na policję. Zdjęcia zatrzymanych zostały opublikowane przez służby w internecie. Ustalono także, że do zdarzenia doszło 20 października.

Traktujemy takie incydenty bardzo poważnie. Rozwiązywanie takich spraw i aresztowanie sprawców to dla nas priorytet – oświadczyła policja z Independence dla The Kansas City Star.

Przemoc wśród dzieci i nastolatków w Polsce

W Polsce również młode osoby stosują brutalną przemoc wobec rówieśników. Do sieci trafiło wideo, na którym gimnazjalistki znęcały się nad koleżanką. Kazały jej jeść pety.

ZOBACZ TEŻ: Uczeń groził nauczycielce bronią w klasie. Miał zaskakujące żądania [WIDEO]

Gang nastolatków groził mu bronią i kazał całować stopy [WIDEO]

Przeczytaj więcej
Komentarze