Nastolatki sprzedają swoją cnotę przez internet. Pieniądze inwestują w lepsze życie

Magdalena Barszczak
20.02.2018  16:02
Nastoletnie Rosjanki sprzedają swoje dziewictwo w internecie
Nastoletnie Rosjanki sprzedają swoje dziewictwo w internecie Fot: Pixabay.com

Chcą kupić dom, samochód albo zarobić na studia.

Tysiące nastoletnich Rosjanek sprzedaje swoje dziewictwo. Do szukania bogatych sponsorów wykorzystują media społecznościowe. "Bad Girl's Club" i "Desperate Virgin's Club"- to tylko niektóre z miejsc w sieci dla kobiet chcących zarobić na swojej niewinności. Zaglądają tam też potencjalni klienci.

Dlaczego młode kobiety chcą ofiarować swoją pierwszą noc nieznajomym? Jak donosi dailymail.co.uk, zazwyczaj powodem jest bieda i marzenie o lepszym życiu. Idealna kandydatka to 17-latka lub 18-latka, śliczna i skromna - informuje "Daily Mail".

Sprzedam dziewictwo. Proszę o prywatną wiadomość. Jestem z Moskwy, mam 19 lat, 175 cm wzrostu i ważę 65 kg - brzmi ogłoszenie 19-letniej Milany z Moskwy. (dailymail.co.uk)

Niektóre z "niegrzecznych dziewczynek" chcą kupić dom, samochód albo zarobić na studia. Marina zażyczyła sobie 18900 funtów (89 tys. zł) za swoją cnotę. Zarobione pieniądze przeznaczyła na wymarzone mieszkanie.

Inną Rosjankę 20-letnią Anastazję z Magnitogorska do takiej decyzji skłoniła desperacja. Chciała pomóc matce chorej na raka. Swoją cnotę wyceniła na 3750 funtów (ok. 17,5 tys. zł).

Na strony internetowe zaglądają też zamożni mężczyźni szukający niewinnych kobiet. Jeden z nich, 38-latek z Syberii już dwa razy "kupił" 18-latki. Pierwsza z kandydatek kosztowała 1250 funtów (ok. 6 tys. zł), za drugą zapłacił 880 funtów (ok. 4 tys. zł). Szukał żony, "która nikogo nie miała", jednak związki się rozpadły. Nowa "małżonka" chciała, by bogacz sponsorował jej przeprowadzkę do innego miasta.

Pośredniczka, która organizuje spotkania dziewic z bogaczami, sama zarobiła w ten sposób na operację plastyczną. Teraz utrzymuje się z prowizji. Pobiera od 20 do 50 proc. sumy, jeśli dziewczyna zainkasuje od 2500 do 3750 funtów (12 do 17 tys. zł). To średnia kwota za seks z "niewinną". Zazwyczaj udaje jej się "sprzedać" dziesięć dziewic miesięcznie.

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Umawiasz się na randki przez internet?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze