Nauczycielka uprawiała seks z uczniem w samolocie. Wydał ich zazdrosny nastolatek

Magdalena Kulej
02.10.2018  13:37
Ellie Wilson
Ellie Wilson Fot: twitter.com/Sly023

Ale to dopiero początek.

29-letnia dziś Eleanor Wilson z Wielkiej Brytanii została oskarżona o dopuszczenie się aktu seksualnego ze swoim 16-letnim uczniem. Jak donoszą brytyjskie media, do zbliżenia miało dojść jeszcze w 2015 roku w toalecie na pokładzie samolotu, którym wracali ze szkolnej wycieczki z Afryki.

O sprawie pisze m.in. BBC News. Zgodnie z ustaleniami dziennikarzy, przed odbyciem stosunku para piła alkohol. Inny z uczniów zwrócił też uwagę, że 16-latek i nauczycielka fizyki, siedząc w fotelach, „niewłaściwie się zachowują”.

ZOBACZ TEŻ: Nauczycielka matematyki wykorzystywała seksualnie swoich uczniów 

Nauczycielka zaszła w ciążę z uczniem? 

W Bristolu ruszył właśnie proces. Prokurator Virginia Cornwall zwróciła uwagę, że po wycieczce kobieta miała przekonywać ucznia, że „będzie ojcem”. Ciążę zdecydowała się przerwać, by ukryć romans przed swoim partnerem.

Wówczas o „więzi” tych dwojga dowiedział się inny z uczniów. Zazdrosny nastolatek zaczął szantażować nauczycielkę. Obiecał, że nie wyjawi jej sekretu tylko, jeśli będzie uprawiać seks również z nim.

Nauczycielka powiadomiła o szantażu dyrekcję szkoły. Jednocześnie zaprzeczyła intymnym relacjom z uczniem. Sprawa jest w toku.

Przeczytaj więcej
Komentarze