Nauczycielka zapraszała 14-latka na "korepetycje". Grozi jej 10 lat więzienia

Magdalena Kulej
01.03.2018  14:04
Stephanie Peterson Ferri
Stephanie Peterson Ferri Fot: facebook.com / Volusia County Sheriff's Office, Duane Goins

Mąż był podczas lekcji poza domem. 

26-letnia nauczycielka przedmiotów ścisłych została aresztowana w New Smyrna na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. 28 lutego jej 14-letni uczeń powiedział swoim rodzicom o romansie, który miał ciągnąć się od listopada 2017 roku.

Jak podaje newsweek.com, Stephanie Peterson Ferri kilkukrotnie zapraszała ucznia do swojego domu na „korepetycje”. Nie przynosiły efektów, bo jego stopnie stale się pogarszały. Nastolatek potrzebował więc kolejnych „prywatnych lekcji”.

Te odbywały się zawsze pod nieobecność męża Ferri, a nastolatek wracał z zajęć w okolicach północy. Twierdzi, że w domu nauczycielki dochodziło do intymnych zbliżeń.

Stephanie-Ferri
Stephanie-Ferri Fot: facebook.com / Loretha Lyon

Pomoc w nauce

Perwersyjna nauczycielka kazała mu ten szczegół utrzymać w tajemnicy. Ferri miała też kupować mu papierosy i marihuanę, a także wysyłać dziesiątki nagich zdjęć.

Jak dowiedział się „Newsweek”, Ferri zrezygnowała z pracy dzień przed tym, jak romans wyszedł na jaw. Jako powód rezygnacji podała „powody osobiste”. W zawodzie pracowała przez 5 lat.  

Policja i dyrekcja szkoły próbują dotrzeć do innych potencjalnych ofiar nauczycielki. Na ten moment postawiono jej dwa zarzuty, tj. molestowania nieletniego i dostarczania mu środków odurzających, za co grozi jej nawet 10 lat więzienia.

Stephanie Peterson Ferri
Stephanie Peterson Ferri Fot: twitter.com / @sterlingbarker

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy 10 lat to wystarczająca kara dla nauczycielki?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze