Uczniowie zobaczyli nagie piersi nauczycielki. Zdjęcie z kąpieli krąży po sieci

Wojciech Kozicki
26.01.2018  12:51
Kobieta nago w kąpieli
Kobieta nago w kąpieli Fot: @leyla.a/Flickr.com

Powinna dostać pałę za nieostrożność.

Pewna nauczycielka z Małopolski uczyła swoich podopiecznych matematyki. Niechcący zapewniła im jednak lekcję anatomii i teraz prawdopodobnie niejeden będzie chętniej przyswajał tajniki królowej nauk. Młodzi podopieczni kobiety zobaczyli bowiem na Facebooku jej roznegliżowane zdjęcie w wannie.

To jest karygodne, by nauczyciel, od którego wymaga się pewnej postawy moralnej, etyki, zachowania zgodnie z normami prawnym, obyczajowymi i społecznymi, robił takie rzeczy – powiedział jeden z oburzonych rodziców redakcji fakt.pl.

Fakt.pl podejrzewa, że nauczycielka chciała wysłać ponętną fotkę swojemu znajomemu. Przez przypadek jednak opublikowała ją w „mojej historii”. Stała się wówczas widoczna dla wszystkich użytkowników.

naga kobieta w wannie
naga kobieta w wannie Fot: Flickr.com/Paula Satjin

„Autor” zdjęcia poszukiwany

Matematyczka odpiera zarzuty i twierdzi, że nie udostępniała zdjęcia. Zapewniła, że ma pełne wsparcie rodziców i dyrekcji.

Sprawa trafiła na policję. Jak poinformował st. asp. Piotr Michniak, funkcjonariusze będą próbowali ustalić kto zrobił zdjęcie poszkodowanej i wrzucił je do internetu. Może za to spędzić za kratami nawet 5 lat.

Niektóre nauczycielki posuwają się jednak znacznie dalej. 44-letnia Rachel Gonzalez z Teksasu uwiodła ucznia i poszła z nim na całość na tylnym siedzeniu samochodu w Bay City. Nakrył ich jego ojciec.

zakłopotanie
Zagłosuj

Czy chciałbyś zobaczyć nagie ciało pedagogiczne?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze