Nie żyje znany youtuber. W koszmarnym wypadku zginęła też matka z córką

Magdalena Kulej
27.08.2018  11:35
Nie żyje McSkillet
Nie żyje McSkillet Fot: twitter.com/ABC7 Eyewitness News

Gwiazdor jechał pod prąd.

Popularny youtuber Trevor "McSkillet" Heitmann zginął w tragicznym wypadku samochodowym, do którego doszło w czwartek, 23 sierpnia w pobliżu San Diego w Kalifornii. W czołowym zderzeniu zginęły też dwie inne osoby – podaje BBC.

18-letni McSkillet jechał swoim McLarenem 650S pod prąd z prędkością ponad 160 kilometrów na godzinę. Około godziny 16.30 doszło do czołowego zderzenia z samochodem, którym jechała 43-letnia kobieta i jej 12-letnia córka.

Nie żyje McSkillet - okoliczności wypadku

Samochody stanęły w płomieniach. Youtubera, kobiety i jej córki nie udało się uratować.

Jak podały amerykańskie media, w wypadku uczestniczyły też trzy inne samochody. Kierowca jednego z nich trafił do szpitala, ale jego życiu nic nie zagraża.

Kalifornijscy śledczy poinformowali, że około pół godziny przed tragicznym zderzeniem McSkillet rozbił bramę prowadzącą do jednej ze szkół, wybił szybę w budynku, a następnie uciekł. Nie wiadomo, czy był trzeźwy.

Kanał Heitmanna w serwisie YouTube miał niemal 900 tysięcy subskrybentów. 18-latek udostępniał głównie wideo dotyczące gry komputerowej Counter Strike. To też na swoim kanale pochwalił się w grudniu nowym McLarenem.

ZOBACZ TEŻ: Ile zarabiają twórcy na YouTube?

Przeczytaj więcej
Komentarze