Skoczył z 2-letnią córką na bungee. Nie miała zabezpieczenia [WIDEO]

Wojciech Kozicki
23.03.2018  13:47
Skok na bungee bez zabezpieczeń
Skok na bungee bez zabezpieczeń Fot: Instagram.com/matredho

"Nie tylko ojciec powinien ponieść karę".

Ten mężczyzna to wyjątkowo nieodpowiedzialny rodzic. Pochwalił się tym nawet na filmie w internecie. Jak podaje indiatimes.com, malezyjski celebryta Mohd Redha Rozlan skoczył na bungee w Kuala Kubu Bharu niedaleko Kuala Lumpur. Zrobił to jednak z 2-letnią córką. Miał kask i odpowiednie zabezpieczenia, ale córce nie zapewnił żadnych.

Mekka sama chciała skoczyć. Do niczego jej nie zmuszałem – powiedział Rozlan. (indiatimes.com)

Na filmie widać jak mężczyzna skoczył na bungee w 60-metrową przepaść. Trzymał dziecko na rękach. W każdej chwili mogło wypaść z jego objęć i zginąć. Pod filmem poinformował, że Mekka była zadowolona i chciała, by skoczyli ponownie.

Skok na bungee z dzieckiem

W internecie zawrzało. Użytkownicy są oburzeni nieodpowiedzialnym zachowaniem Rozlana. Nie brakuje jednak osób, które uważają, że nie zrobił niczego złego.

Nie tylko ojciec powinien ponieść karę, ale także osoby, które na to patrzyły i nie zareagowały – twierdzi Vineet Umeraniya. (facebook.com/Indiatimes)

Dziecko jest zadowolone, na miejscu był instruktor, więc wszystko jest w porządku. Tylko z jakiegoś powodu media społecznościowe mają z tym problem – uważa Amritanshu Shahi. (facebook.com/Indiatimes)

To już jest choroba psychiczna – skomentował Sharat Pareek. (facebook.com/Indiatimes)

Wszyscy krytykujący to ludzie, którym słabo idzie rodzicielstwo albo sami mieli kiepskich rodziców – napisała Kirit Banerjee. (facebook.com/Indiatimes)

To może być początek kłopotów Rozlana. Prawnik i obrońca praw człowieka Andrew Khoo powiedział, że możliwe jest postępowanie prawne wobec nieodpowiedzialnego ojca.

Rozlan jest celebrytą i jako znana osoba może skłonić innych do podobnych zachowań. W sieci można znaleźć filmy z rodzicami uprawiającymi sporty ekstremalne z dziećmi. Mają jednak odpowiednie zabezpieczenia.

ZOBACZ TEŻ: Wypadła z fotela podczas skoku na bungee 

Zagłosuj

Czy skoczyłbyś na bungee z dzieckiem?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze