Znalazł w domu wielkiego węża. Pyton ukrył się w nietypowym miejscu

Wojciech Kozicki
16.03.2018  12:35
Niebezpieczny wąż w domu
Niebezpieczny wąż w domu Fot: Pixabay.com

Mógł zabić domowników we śnie.

Jeśli ktoś ma ofidiofobię i czuje strach przed wężami, to nie jest historia dla niego. Pewien mieszkaniec Bangkoku znalazł w domu potężnego pytona. Jak podaje dailymail.co.uk, bestia ukryła się w zaskakującym miejscu.

45-letni Somchai Subdang oglądał telewizję we wtorkowe popołudnie. Nagle usłyszał podejrzany dźwięk. Po chwili znalazł jego źródło. Taj przyłożył ucho do ściany i usłyszał syczenie. Przeczuwał z czym miał do czynienia i wezwał na pomoc służby.

Mężczyzna odkrył wielkiego pytona w ścianie salonu - napisało 247 Nigeria News Update na swoim Twitterze.

Wąż w domu

Wkrótce specjaliści rozbili ścianę za pomocą młotka. Ich oczom ukazał się 4,5-metrowy pyton. Właściciel domu wyjaśnił dlaczego wezwał pomoc.

Nie boję się węży. Mógł jednak dostać się do sufitu i spaść komuś na głowę we śnie. To byłoby przerażające – powiedział Subdang. (dailymail.co.uk)

Gada uwolnił Bang Sem. Przyznał, że była to nietypowa kryjówka dla takiego zwierzęcia. Podejrzewa, że musiało dostać się do ściany przez otwór zlokalizowany na zewnątrz budynku. Jego zdaniem chciało schronić się przed deszczem.

Wąż przeżył. Wypuszczono go na wolność dystrykcie Thung Khru. Subdang nie jest jednak w dobrym humorze, ponieważ czeka go remont.

Znalazł pytona w ścianie:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy boisz się węży?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze