Tak się urządza łazienkę na wschodzie. Można nabawić się stanów lękowych

Wojciech Kozicki
16.03.2018  13:13
Nietypowy wystrój łazienki
Nietypowy wystrój łazienki Fot: Twitter.com/Mamafih365

Ciężko tutaj o spokój i samotność.

Wydaje się, że na taki pomysł wpaść mogli tylko Rosjanie. A jednak, ta historia wydarzyła się na Litwie. Właściciele restauracji Galeria Urbana postanowili wyremontować łazienkę. Jak podaje boredpanda.com, wezwali dekoratora ze studia Gyva Grafika. Nie pozwolili mu jednak zerwać płytek.

Dla sprytnego Litwina nie była to przeszkoda. Zafundował im wystrój, o którym mówią media na całym świecie. Artysta wykorzystał zdjęcia starego blokowiska, które nakleił na stare kafelki. 

WC dla architektów - napisała şeyda. na swoim Twitterze.

Poszli za ciosem

Załatwiając potrzebę fizjologiczną w lokalu Galeria Urbana, można poczuć się obserwowanym. Na ścianach łazienki widnieją dziesiątki okien. Z niektórych patrzą nawet lokatorzy. Jeśli ktoś do zrobienia "dwójeczki" potrzebuje skupienia i samotności, tu może mieć problem.

Na Litwie nie myśli się za wiele o przestrzeni publicznej. Ludzie ignorują jej wiele elementów. Żyją we wręcz sterylnych mieszkaniach, ale gdy wychodzą na zewnątrz, to jakby znaleźli się w innym świecie – powiedział pomysłodawca wystroju. (boredpanda.com)

Gyva Grafika idzie za ciosem. Zdaje sobie sprawę jak wielki rozgłos medialny zyskał nietypowy wystrój. Rozpoczęto więc sprzedaż nietypowych kafelków jakie znajdują się we wspomnianej restauracji.

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Przeczytaj więcej
Komentarze