Nietypowe oświadczyny. Poprosił ją o rękę w Kauflandzie

Wojciech Kozicki
12.02.2018  12:29
Oświadczyny w sklepie
Oświadczyny w sklepie Fot: Youtube.com/Ireneusz Szostak

"Wywaliło mi skalę w januszometrze".

Panowie prześcigają się w pomysłach w jakim miejscu i okolicznościach poprosić wybrankę o rękę. Ireneusz Szostak, znany m.in. z programu „Must be the music” ustawił poprzeczkę wysoko. Obeszło się bez Werony, świec i skrzypka. Jak informuje radiozet.pl, oświadczył się ukochanej w sklepie.

Chciałbym wyznać mojej kobiecie miłość. Justynko, kocham cię. Irek mówi. Czy można prosić cię do informacji?– Justyna usłyszała ukochanego w głośnikach (youtube.com/Ireneusz Szostak).

Kobieta pojawiła się w informacji. Tam czekał na nią Ireneusz z czerwoną różą. Padł przed nią na kolana, a chwilę później włożył jej pierścionek na palec. Sądząc po namiętnym pocałunku, zgodziła się. Wszystko rejestrowała kamera.

facepalm 100

Oświadczyny w internecie

Internauci nie zostawili na Ireneuszu suchej nitki. Pomysł zaręczyn w sklepie nie przypadł im do gustu.

Nieoficjalnie mogę powiedzieć, że trwają  negocjacje z Patrykiem Vegą, który zamierza napisać scenariusz do komedii romantycznej opartej na tej niesamowitej historii – napisał  Robert (youtube.com/Ireneusz Szostak).

Mógł się oświadczyć w Biedronce i zamiast pierścionka dać Świeżaka – sugeruje mistrzyni111 (youtube.com/Ireneusz Szostak).

Wywaliło mi skalę w „januszometrze” – skomentował MrDemciu (youtube.com/Ireneusz Szostak).

Mężczyzna podzielił się nagraniem z całym światem. 9 lutego opublikował je na swoim kanale w serwisie youtube.com. W ciągu 3 dni obejrzało je ponad 60 tys. osób.

Oświadczyny w Kauflandzie:

Zagłosuj

Czy podoba ci się pomysł oświadczyn w sklepie?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze