Niezrozumiałe zachowanie Agaty Dudy w Nowym Jorku. Kpiła z Polaków? [WIDEO]

Magdalena Kulej
26.09.2018  13:08
Niezrozumiałe zachowanie Agaty Dudy w Nowym Jorku. Kpiła z Polaków? [WIDEO]
Niezrozumiałe zachowanie Agaty Dudy w Nowym Jorku. Kpiła z Polaków? [WIDEO] Fot: twitter.com/PolskaNormalna

To już wymaga lekarza specjalisty – piszą internauci.

Prezydent Andrzej Duda wraz z pierwszą damą udali się do USA, gdzie wzięli udział m.in. w spotkaniu z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. To właśnie wtedy, przed siedzibą Konsulatu Generalnego RP, doszło do dziwnej sytuacji z udziałem Agaty Dudy - donosi Onet.

Pierwsza dama na widok Polaków skandujących słowa "konstytucja" i „marionetka”, wykonała dziwne gesty przypominające dyrygowanie chórem.

Zachowanie Agaty Dudy nie uszło uwadze internautów. Sieć zalewają nagrania ze zdarzenia i krytyczne komentarze pod jej adresem.

Agata to już nie kontroluje swoich zachowań. To już wymaga lekarza specjalisty... – pisze Anna. (twitter.com/annaizabela11)

Obejrzałam trzy razy. Poważnie? Tak się zachowuje Pierwsza Dama? Prezydentowa Rzeczypospolitej Polskiej? Jestem tak zażenowana, że aż brakuje mi słów. Przecież "dama", to kobieta z klasą, wytworna. A to? Przecież to kobieta "potworna" (chwyt retoryczny). Co to za kujawiaczek?  - dodaje inna internautka. (twitter.com/swieta351)

Od Pierwszej Damy oczekuję godnego zachowania bez względu ma to co się dzieje. Na tym polega demokracja, że ludzie mają prawo manifestować swoje poglądy – pisze Tomasz. (twitter.com/T_Stanislawski)

To nie pierwsze tego typu zachowanie pierwszej damy. Podobnie na okrzyki demonstrujących zareagowała podczas wizyty w Australii, klaszcząc w ich kierunku.

Przeczytaj więcej
Komentarze