Nowa kanapka w McDonald's. Będzie hit?

Wojciech Kozicki
26.10.2018  13:36
Jedzenie w McDonald's - oferta śniadaniowa poszerzona, pojawi się nowa kanapka z jajkiem i bekonem
Jedzenie w McDonald's - oferta śniadaniowa poszerzona, pojawi się nowa kanapka z jajkiem i bekonem Fot: Facebook.com

Menu w McDonald’s i oferta śniadaniowa ulegnie zmianie. Jeśli ktoś lubi kanapki z tego lokalu, czeka go niespodzianka. Fast food szykuje rewolucję. Pojawi się nowa kanapka z mielonym, jajkiem i bekonem– Triple Breakfast Stacks.

Restauracja McDonald’s i rozszerzona oferta śniadaniowa. Zmiana zacznie się w USA w listopadzie. Wkrótce w menu pojawi się całkowicie nowa kanapka. Jak podaje CNN, zmiany mogą wynikać z tego, że w USA sieć lokali zanotowała spadek sprzedaży. Dyrektor generalny Stephen Easterbrook dodał, że firma chce być bardziej konkurencyjna na rynku ofert śniadaniowych.

ZOBACZ TEŻ: Hamburger w McDonald's. Klient znalazł w nim robaki

Triple Breakfast Stacks - nowa kanapka, składniki

Jeśli ktoś chce się najeść, w menu znajdzie się dla niego piętrowa kanapka. Jej składniki to 2 plastry sera, 2 kotlety mielone, jajko i bekon. To odświeżona wersja McMuffinów, która jest odpowiedzią na prośby klientów o większe kanapki i więcej dodatków.

Bułki z McDonald’s wam nie odpowiadają? Będzie można je zastąpić innym pieczywem. Do wyboru są słodkie „McGriddle cake” lub puszysty biszkopt.

McDonald’s - zamówienie na wynos z dostawą

Kanapka Triple Breakfast Stacks pojawi się w amerykańskim McDonald’s pierwszego listopada. Jak podaje hyperbeast.com, będzie w menu do końca grudnia. Istnieje możliwość zamówienia przez Uber Eats.

ZOBACZ TEŻ: Pracownicy McDonald's ostrzegają, by nigdy nie zamawiać tej kanapki

Zdrowsza kanapka zamiast McDonald's? Przepis do zrobienia w domu

Przeczytaj więcej
Komentarze